Prensip olarak zamana filan bırakmam. Olmuyorsa s. ederim, tez canlıyım. Ayrıca o sabreden dervişi de hiç samimi bulmuyorum, peki ya siz?

birsey olmayinca zorlarmisiniz..zamanami birakirsiniz? Sabreden dervişi samimi buluyormusunuz? :)

1|1
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sözlerinde oldukça açık sözlüsü sevdim bu huyunu.Akışına bırak, sürüklensin gitsin.İlla bir kişi olacak diye bir kaide yok.Hayatta ummadığın anda karşına kimler çıkar kimler bilemezsin.Çevrende çok kişi vardır peşinde koşan, yüz vermiyosundur.O yüzden doğru zamanı bekle derim.
    Umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bende onu diyorum işte istenmedigin yerde durmamak lazım
    g*t kuyruklugu yapmamak lazım
    Önüne bakacan önüne akşam böle diyipte sabah fikrini deiştirmicen !
    İnsanı dellendirmicen işine bakıcan işine bir insanın hayalleri olabilir
    Ama önce kendine şu soruyu sormak lazım (hakediyomuyum)
    Bugun iyi olupta yarın kötü olursan bunun adı borderlinedir !
    2 gün sürmez kapının önüne koyulman gelçi adam vajinan için sabreder ayrı bir konu tabi
    Birini eleştirmeden önce bir aynaya bakmak lazım egon yoksa kendin gibi egosuz birini bulmak lazım diye gider bu konu
    neyise bayaaa uzun sürdü bu konu yarından itibaren yeni bir sayfa açmak lazım
    Kimse kimsenin mekanına ugramadıgı zaman hiç bir sorun kalmıcak ne canım sıkılıcak nede canın ne huzurun bozulucak nede
    Başkalarının huzuru çok süper olcak bir kaç gün sonra ohhh be diyeceksin hayat varmış ciddiyim beyler yani boşu boşuna kırıyoruz birbirimizi
    2 gündür o kadar kelime döktüm isteyen olursa beynine girene kadar tekrar tekrar okursa sevinirim o kadar kelime üzerine
    Hala da aynı hareketlere devam eden olursa ağır o* çocugudur başka bişi değil
    Kimse kimsenin mekanına ugramıyo gururunu ayaklar altına almıyo vede unutuyo bu kadar basit
    Ve şunuda söliyim hafızamızı azıcık geriye doğru alırsak kimin kime bulaştıgını ve kimin suçlu oldugunu daha rahat görebiliriz
    Eğlenmek için başka aktiviteler bulmak lazım insanlara bulaşmaktan çok daha zevkli olacagını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben neyi anlamıyorumbiliyor msusun su mesela içilmediği zaman susarsın ben de öyle hissediyourm ssevgi ve sevişmek konusunda doğru mu düşünüyorum bilmem ve kendimi uzaklaştıramıyorum ortamdan uçmak başka bir dünyaya geçmek istiyorum keşke gecebilsem ortak bir kız arakdaş yaşamaım olmasın diyorum.bilmem ama olmuyor her yer de kız ve her zaman acı hissediyorm.ve kızları gördüm mü de dayanamıyorum ve git her akşam rüyada kızlarla uğaş.yoruluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm bilmem olmassa ben bıraksam da bazen duygularım engel olamıyor neden bilmem

0|0
    0|0
    • Sevgiden ve aşktan kacamazsn ama zaten.duygularinada engel olma.oluruna birak.yada sabrettigin sey olmiycak gibiyse ustunde durma

• tamam bırak diyorum bugün bıraksam yarın da bırakmıyorum.ne anlatsam kelimelerle duygularımı ifade edemiyorum ki? ormanlar kalem olsa yazılmaz benim duygularım. zorlamak zaten boşunadır olmayacaksa olmaz ama istemek ve yaşamak ayrı şey. ya ben bastıramıyorum deli gibi şevişmek isteğimi bu sekskopatlık mı ne dersen de? evet sekskopatım ama bu kadar istekli olmama rağmen bir bayan bulamıyorum hiç bir çevrede bulamıyorum ne dershane ne kütüphane ne de ev ne okul sorun nerede bir bilsem.

• bişeyi kafama koyduysam yaarım alcaksam gider alırım su zamanı bekleyelim falan yok anında yaparım

0|0
    0|0
  • Konuya göre değişir. Bazı konularda sabırsızım, kafaya koyduysam bayağı zorlarım :)

0|0
    0|0
    • Bence sen herkonuda sabirsizsin.hemen olsun istiyorsun.olmiycani düsünmek bile seni strese sokmaya yetiyo..yalansa yalan de:)😉😉

• Olmuyor diye vazgeçmem, olana kadar uğraşırım :) Tabii istediğim bir şey eğer olmayacaksa bu beni stres eder. Bu durumda kim olsa stres olur. :)

• ya salarım ipi gider...
    ya da kopana kadar asılırım. ya gelir ya uçar...

0|0
    0|0
  • Bir şeyin gerçekliğine inanmışsam zorlarım. Öylesine lay lay lom geliyorsa * ederim gider.

0|0
    0|0
  • sen bu kafayla git.. yuzyıllardr edınılen bır tecrubeye kafa tutuyosun? göle maya çal sen belkı tutar...

0|0
    0|0
    • Sen bir yorumlari okusana zibidi:))) benim gibi dusunen kac kisi varmis..valla ben sayamadim.sende yillarca olmiycani bile bile bekle.umutlan oturdugun yerde.sonra yillar gecsin cevabini en iyi sekilde al.valla müstehak senin gibilere:)😉

• kız doğru söyluyor evladım hadi çekil kenara

• Yapılabilecek son şeye kadar yaparım zorlarım.
    Sonrası takdiri ilahi

0|0
    0|0
  • hayır bir şey olcak sa olur zaten derim

0|0
    0|0
  • valla sayın büyüğüm öyle bir laf ettinki 21 senedir bekliyorum biri çıkıcak diye karşıma ilkim ve sonum olucak diye şimdi yanlışmı düşünmüş oluyorum bu dediğine göre ^^

0|0
    0|0
  • ben ilk engelde vazgeçerim

0|0
    0|0
  • o dervişin akrabası gibiyim.

beklerim problem değil.

0|0
    0|0
  • Bayağı bir zorlarım baktım olmuyor bırakırım.

0|0
    0|0
  • sabirdan yanayim

0|0
    0|0
  • aynen öyle olmuyorsa gönder gitsin ki yenisi gelsin:)

0|0
    0|0
  • sabır acıdır meyvesi tatlıdır

0|0
    0|0
  • su akar yolunu bulur...
    şansımı fazla zorlamam oluruna bırakırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...