spss analizi nasıl yorumlanıyorrrr?

bilen iki kişi vardı yardım edebilir misinizz nasıl yorumlanıyorr

...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Spss kullanmadım ama merak ettiğim bişey var bu yazılım ücretli mi? İndirip kullanma şansımız var mı? Veri madenciliği işleri için kullanmak istiyorum

0|0
    0|0
  • senin neyi analiz ettiğine bağlı bir diğer unsurda doğru analizleri uygulayabildinmi. değişkenlerin özelliklerini biliyormusun bağımlı mı bağımsız mı, ilişki mi test ediyorsun vs vs vs birçok şey var

0|0
    0|0
    • missing hiç çıkmadı anket sorularının frekanslarını oluşturdum yaptım sonra ne yapacağımı bilmiyorum

• yardımcı olamayacam çünkü çok yüzeysel anlatıyorsun. dolayısıyla yardımcı olamıyorum. bol şans dileyim en iyisi

• çünkü ne yapacağımı bilmiyorum bak anketi spss e aktardım bir de frekansları oluşturdum sıradaki işlem ne

• analiz türüne bağlı ona göre rakamlar var yorumluyorsun. işte 1.96 2.58 falan o aralıkta mı altında mı üstünde mi. Senin testin adı ne

0|0
    0|0
    • ya siz bişeyler diyonuz da ben anlamıyorum ki yaa yardım eder misin lütfenn

• peki kolay gelsin

• sağolun teşekkür ederm

• Lisansta bir projem için üzerinde çalışmıştım. Yorumdan kastın sonuçlar mı? Eğer sonuçlarsa ki pek hatırlamıyorum ama sapmalar, hipotezler vb fonksiyonların dengeli çıkması en başlı kural.

0|0
    0|0
  • spss de çok sayıda analiz bu analizleri yapabilmek için çok sayıda test ve güven aralığı var sen hangisini yapmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • ben anketi spss e aktardım analii yaptım frekanslar çıktı ama nasıl yorumlanıyo ne yorumlanıyo hiç bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne analizi yaptığına bağlı.Varyans analizi mi yapıyorsun ne testi yapıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...