eğer bir kitap yazıcak olsaydınız?

eğer bir kitap yazıcak olsaydınız kitabın konusu kahramanları türü neler olurdu :) yazın bakalım :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Usengecligim ustune yazardim.d ama yazamayada bilirdim kesin usenirdim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Konusu savaş olurdu.

Kahramanları da o savaşı durduranlar.

cut.

1|0
    0|0
  • Kadınları anlama sanatı..
    Ve olaylarda gerçekten yaşanmış olayları açıklayarak anlatmak..
    Bazıları için güzel olur çünkü anlamıyorlr..

1|0
    0|0
  • Ermanın ks dekı daçmalıkları adlı kıtabının kahramanıda ben olurdum kanks :)

1|0
    0|0
  • Benim sorum senin cevabınmış!!!
    kizlarsoruyor.com/kultur-sanat/q1349825-hangi-kitap-adi-daha-cekicidir-sizce-kitabimin-adini-siz-seciniz

0|0
    1|1
  • Korku üzerine yazardım.Şizofren bir gencin yaşadıkları ve gerçekle hayal arasında ki ince çizgide sürüklenişini anlatırdım.

1|0
    0|0
  • Çok satsın istediğim için aşk ve cinayet olurdu.

1|0
    0|1
  • sanane hemde cok

1|0
    0|0
  • seks

0|1
    0|1
  • İs yasaminda basarili, saygi goren fakat ozunde cekingen utangac kadinlar konusunda sikinti yasayan ici sevgi dolu mert cesur olumden korkmayan bir adamin yasadigi ( psikolojik agirlikli olarak ) bu adamin gozunden dunyaya bakmayi yazardim

1|0
    0|0
  • kötü çocuk şuayip.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi yarattığım fantastik bir dünyam var. Kitabın konusu, bu dünyaya ait karakterlerin olduğu ülkelerin gelişimleri ve ülkeler arası yaşanan olaylar. Böyle deyince politik bir kitap gibi görünse de, fantastik öğeler çok üstün. Zira şu anda olduğumuz devirden çok daha eskide geçiyor. Yavaştan karakter biyografileri yazmaya başladım, belki tam anlamıyla bir kitap haline getirebilirim.

1|1
    0|0
  • Kendi hayatımı yazardım bu dünyada nasıl insanlar olduğunu, nasıl kişilerle karsilasilabilecegini yani kisacasi biyografik bir kişisel gelişim olurdu diyebilirim :)

1|0
    0|1
  • Kesinlikle ask yazardim. Yazmayi planliyorum da zaten. İki gencin birbirine kavusma.surecindeki cektikleri sıkıntılar ve sonunda kavusmalari

1|0
    0|0
  • bir kitap yatacak kabiliyet ve yetenek olmadigi icin türü ne olursa olsun vasat olurdu. kagida mürekkebe yazik panpa yazmiyayim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...