İçmekten en çok keyif aldığınız içki hangisi?

Hepsi öz çocuğunuz gibidir, bilirim... Benim en çok keyif aldığım içki Milli içkimiz Rakı'dır.

Değilse belirtiniz...

• Rakı: Aileleri, dostları bir araya getiren hoşsohbet masadaki muhteşem lezzet.
    16% (18)33% (42)25% (60)Oy Ver
  • Bira: Sıcak yaz günlerinin soğuk serinletici suyu.
    18% (20)16% (21)17% (41)Oy Ver
  • Şarap: Yemekleri etrafında oturan insanları ve nesneleri özelleştiren romantik lezzet.
    15% (16)7% (9)10% (25)Oy Ver
  • Votka: Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
    18% (20)16% (20)17% (40)Oy Ver
  • Tekila: Kısa dönemeçten yolunu bulduran eğlenceli lezzet.
    18% (20)6% (8)12% (28)Oy Ver
  • Viski: Aklı başında olanların buzlu dostu.
    10% (11)20% (26)15% (37)Oy Ver
  • Şampanya: Kutlamalarınıza katılan tuhaf dost.
    5% (5)2% (3)4% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
116|151

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 115

• Ayran.

Ne de olsa milli içkimiz

0|4
    0|1
  • İçmekten en çok keyif aldığım alkol şarap.Kendine has bir kültürü var bu meredin ve yemeğin yanına, sohbete, romantik anlara, isyanlara, şiirlere, gecelere, sevişmelere kısaca her şeye çok güzel eşlik ediyor.Her türlü gider.

1|1
    0|1
  • alkolle pek aram yok. milli içki olarak kabul etmemekle birlikte, ayran'ı çok severim.

0|0
    0|0
  • Su icmeyi cok severim. Su hayattir.

1|2
    0|0
  • A şıkkını çok güzel anlatmışsın gerçekten.. Babamla yaptığımız balkon , bahçe keyifleri aklıma geliyor.. Ayrıca martini de severim.

0|0
    1|0
  • Buz gibi kakolu süt frappe :)

1|0
    0|0
  • su...

0|1
    1|0
    • Sorulan soru : icmekten en cok keyif aldiginiz icki?
      Cevap : Su
      Ickinin tanımı:Alkollü içecek ya da kısaca içki, etanol içeren bir içecektir. Bira, şarap ve likörler; dünyada yaygın olarak tüketilen alkollü içeceklerdendir.
      Kaynak : Wikipedia

• içkinin kelime anlamı içilen şeydir ThreeDaysGrace :)
      suyu da içebiliyorsak bir içkidir ;)
      çayda bir içki.

• sincapın da dediği gibi içki demek içilen şey demektir. Alkollü içki diye belirtmediği sürece bu arkadaş su da bir içkidir. Ve soruya gayette uygun bir cevaptır.

• Rakı+tekila vazgeçilmezlerim ama sarapta zevk için güzel oluyor :-D yemeklerin yanında bir kadeh iyi gidiyor

0|0
    0|1
  • Ayran :D

2|1
    0|0
  • Meyve suları

0|0
    0|0
  • sadece kırmızı şarap.

0|0
    0|1
  • ben su içerim kanks kafası cok iyi

0|2
    0|0
  • Gazoz (hapsız)

1|1
    0|0
  • Bira .

0|0
    0|2
  • Meyve şarabını özellikle severim, karadut şarabı ve el yapımı olanını.
    Votka diyorum...

0|0
    0|2
  • İçki den nefret ederim..
    Ama icersemde rakı içerim nedemisler adam gibi içmeyi biliyorsan iceceksin :)

0|0
    0|0
  • Votkaaa wişşneeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Bira ve Viski

0|0
    0|0
  • Su :)

2|1
    0|0
  • Sıcak çikolata =)

0|1
    0|0
  • vodka candır gerisi heyecan :D :D

0|1
    0|2
  • www.facebook.com/.../?type=1&theater bana bundan getirin :)

0|1
    0|0
  • kolA şıklarda yoktu ama.s

0|1
    0|0
  • kesinlikle bira, böyle buz gibi :)

2|0
    0|1
  • ayran:))

0|1
    0|0
  • bira - tekila-votka

0|0
    0|0
  • bira.

0|0
    0|0
  • alkol kullanmıyorum.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    85

Erkekler Ne Diyor 151

• Vala müdür ben içtiğim her şeyden keyif alırım. Çünkü yeri ve zamanına göre ortam ve çevre keyfi katmakta.
    - Sabah kahvaltıda Çayımı yudumlarken,
    - Ofiste çalışırken veya toplantılarımda Kahvemi içerken,
    - Saate 190 km/ h ile asfat ağlatırken içtiğim Redbull / Burne dan,
    - Akşamları Evin balkonunda Adaları izlerken elimdeki Wisky'nin kokusu,
    - Gece Clun'da tepinirken elimdeki Votka,
    - Tekneyle açıldığımda Güneşin sıcağında içimi serinleten buz gibi Bira,
    - Arkadaşlarla Balığın yanında kayam Rakı

Hepsinin ayrı bir keyfi var.
    Ama vazgeçilmezi SU...

0|0
    1|0
  • alkolu cok fazla kullanmam ayda yılda bır keyfım ısterse.ancak bır dönem sankpetersburgun en buyuk cluplerınden bırını işlettım dolayısıyla yeryuzunde bulunan her ıckıyı denedım tadımlık anlamında.ve benım agız tadıma lıse yıllarımdam berı en uygun ıckının cin oldugunu teyıt ettım çünki cin her kokteylın altını oluşturuyor ve konulan karşıma ıyı adpte oluyor her turlu kombınasyona uygun bır içki ve benı carpmıyo başkasını bılemem ıcıne domates suyuda tursu suyuda fantada lımomda hersey uyuyor sızın zevkınıze kalmıs bırde bıtter dıye bır ıckı vardı buralarda var mı bılmem acımsı oda fena degıl bana göre

0|1
    0|0
  • Rakı her adamla içilmiyor, Biranın hamallığı çok WC-Oda arasında mekik dokumaktan eziyete dönüşüyor.
    Şarap: Her zaman kaliteli şarap bulmak zor. Her ortamda şarap için uygun değil bence.
    Votka: Her an her yerde içilir , al yanına elma suyu , redbull ya da ne ile içiyorsan giderken ayaküstü fondip fondip , 2-3 normal çirkin kadın kalmaz.
    Tekila: O kadar içmişliğim var, zevk alamıyorum nedense kafa da buldurmuyor lanet olası.
    Viski: Alemin kralı bu işte, sek içeceksin , bardakların da soğuk olacak. Buz tadını bozdugundan, bardakları bir buz kutusunun içindeyken doldururum ki su ile viski karışmasın ve soğuk olsun diye.
    Ölümüne içerim. :D
    Şampanya da içki mi :D

0|0
    0|0
  • Rakının yerini hiçbir şey tutmaz. Her zaman, hemen hemen her yerde gider.
    Yanında da sevdiğin insanlar varsa, rakı büyük bir keyifle içilir.

0|0
    0|0
  • aslan sütü

0|0
    0|0
  • 8-9 yıl önce bazı bakan ve vekillerimiz türki cumhuriyetlerden birinde milli içkimiz kımız demişler kımız masasına oturmuşlardı ancak gezi olayları sırasında bb milli içkimizin ayran olduğunu söylemişti lakin türkiyede çay çok farklı bir kültürdür yabancı yazarların bile bu konuda kitabı var rakı ve kahvemiz yunanlılarla alıp veremediğimizdir, baklava ve yoğurt ona keza milletcek tek bir içecekle sınırlanamayız hepsinin yeri başka be:D

0|0
    0|0
  • Tabikide bira. Muhabbet esnasında hafiften luk luk götürcen buzz gibi. Hele bide yanında tuzlu çubuk kraker varsa ooff değmeyin keyfime

0|0
    0|0
  • rakı aslan sütü :D

0|0
    0|0
  • Şarap: Yemekleri etrafında oturan insanları ve nesneleri özelleştiren romantik lezzet.

0|0
    0|0
  • Viski

0|0
    0|0
  • tekilayı çakmak lazım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • BİZİM MİLLİ İÇKİMİZ RAKI DEĞİLDİR SOĞUK AYRANDIR. Bu dünya böyle işte kimisi asgari ücretle geninme sıkıntısı yaşar ve devlettek kömür almak zorunda kalır. sonra kömüre oy sattı denir. halbuki 100tl yemege verecegine yardım yapabilirsin. 1500tl hesap ödeyeceğine 100tl yardım yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • Rakı ile tekila bence ayrıca genç arkadaşlarımız hemen hemen hepsi tekila içiyor özelliklede kızlar :D

0|0
    0|0
  • vişne votka (Y)

0|0
    0|0
  • HİÇBİRİ!
    Sadece ama sadece YEŞİL PERİ!

ABSINTHE!

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmıyorum : )

1|0
    0|0
  • Türkiye'de hiçbir yerde kımız bulamıyordum ta ki 1 yıl öncesine kadar.İzmir de Kımız çiftliği açıldı ve çok güzel yapıyorlar.Artık yurt dışından getirtmek zahmetine girmiyorum bolbol kımız içiyorum.Tavsiye ederim, ayrıca için de ki alkol oranı çok düşüktür ve daha faydalıdır

0|0
    0|0
  • süt =D

0|0
    0|0
  • viskiiiiiiiii tabiki ama birayı da sevşyorum en hızlı tükettiğim sohbette yemekte maça giderken eğlenirken :) ne zaman alkol alsam bira da illa ya vsiliden sonra ya tequiladan sonra ya da vodkadan sonra içilecek tek içki :)

0|0
    0|0
  • Tekila candır viski heycandır gerisi yalandır

0|0
    0|0
  • Viski... hem az ve öz içiliyor hem de kısa sürede beklenen etkiyi yapıyor. Sabah uyandığında baş ağrısı olmuyor. Mis gibi.

0|0
    0|0
  • Yaz aylarında buz gibi hafif tuzlu ayran...

0|0
    0|0
  • Viski: Aklı başında olanların buzlu dostu.

0|0
    0|0
  • Jack.. Son damlasında hayat var.
    Şöyle ıkı buzlu öakı çakı gibi olsun hocam dsda

0|0
    0|0
  • rakı rakı rakı :) kaç kere başka içkiyle başlayıp sonrada beğenmeyip bir ufakla finali yaptığımı hatırlamam.. bir büyüğe danışacaksın illaki ;)

0|0
    0|0
  • Cappy meyve tanem.. Şeftalili.. ;)

0|0
    0|0
  • Kapağını açtınmıydı anason kokusu şöyle saracak masanın etrafını..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    121
Yükleniyor...