Beğendiniz mi tavsiye eder misiniz? Almayı düşünüyorum.?

Zülfü Livaneli'nin Kardeşimin Hikayesi kitabını okuyan var mı? Beğendiniz mi tavsiye eder misiniz? Almayı düşünüyorum.

0|1
6|4

En İyi Kız Görüşü

• dün bitirdim 2 günde ve sonunu biliyo olmama rağman çok sürükleyici bir kitap herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Türü aşk mı?

• hem bir cinayet var hemde bir aşk hikayesini anlatıyor çok farklı ben baya beğendim

Erkekler Ne Diyor 4

• üzel başlamış ama sonu olmamış bir zülfü livaneli romanı.hatta genel olarak yarım kalan çok yer var.ne ön plandaki cinayetin ne de arka plandaki aşk öyküsünün içine giremiyorsunuz.romanı birinci ağızdan anlatan ahmet'in de amacının ne olduğu ya da amaçsızlığı havada kalıyor.edebi gibi gelmişti ama edebi bir roman olduğu da söylenemez.maalesef ki gazetelerde bahsi geçen plajda okumalık kitap olmaktan öteye geçemez benim için.yine de zülfü livaneli'yi severim, naifliğinden alçakgönüllülüğünden ötürü.emek vermiş yazmış, biz de hakkını verdik okuduk.okunmasın demem, okunsun derim.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım okumuştu baya ağır bir kitap işkencelerden falan bahsedyormus ama beğenmiştş

0|0
    0|0
  • Okumadim ama zulfu yazdiysa o kitap okunur

0|0
    0|0
  • oku güzeldir herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardeşimin Hikayesi değil de Mutluluk kitabını okudum.

Güzeldi, tavsiye ederim.

Olay yazısı olmasına rağmen yer yer durum yazısı özelliği gösteren bir üslup hakim kitapta.

0|0
    0|0
  • Ben onu okumadim ama guzel oldugunu duydum. Zülfü Livaneli nim 'Serenad' kitabini okuyabilirsin ben cok begendim

0|0
    0|1
    • serenad ın konusu ne, ben de onu okumayı düşünüyodum :)

• Aşk konuku içinde biraz tarihte var ama daha cok aşk. Ben sonunda gözyaşlarina boğuldum. Bence mutlaja okumalisin :)

• aynen ya benımde elım cok gıttı o kıtba kımı guzel degıl dıyor kımı guzel dıyor

0|0
    0|0
  • güzel okudum

0|0
    0|0
  • Cok guzel..okudum ben inanilmaz akici..hayata kusturur eger iraden zayifsa haberin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...