Burçlara inanan var mıııııııııııııı?

Boğa burcu kadını nasıldır? Çekilmez, aksi, lanet mi :)

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Tipik bir emekli karakteri yaratın zihninizde. hah. onun şıp demiş burnundan düşmüş bu boğa insanları sanki.
    yaşamlarında düzen isterler, sakindirler, eğlenmeyi ve gezmeyi severler, anlayışlıdırlar. istedikleri takdirde tüm burçlarla anlaşabilirler fakat yaşam tarzları uyuşmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben bir boğa erkeği olarak hemen cevap veriyim :)

Boğa kadını hayatını sadece sevdiği kişiye adar ve bağlıdır.
    gözü kolay kolay dışarıya gitmez ve aldatıcak biri değildir
    Çok inatçıdır ama inadı sadece sevdigi insana yapamaz.ama karşı taraf ne kadar inat ederse o kadar uzaklaşır o kişiden
    Affetmeyi bilir ama asla unutmaz.
    Dürüst ve açık sözlüdür.Merttir.Doğru neyse onu söyler içinden geldiği gibi hareket eder.
    Hayatında 1 kişi olsun ve tam olsun ister.
    Biraz pasaklıdır ama her güzelin bir kusuru vardır.Özellikle çıkardıgı kıyafetlerini çekmecelere tıkıştırır.ve çok çabuk kıyafet değiştirme alışkanlıgı vardır.
    Ama temizliğe başladımmıda varya durmak bilmez bal dök yala.
    İçinde çok fena bir eğlence anlayışı vardır.espri kalitesi yüksek ve zeki insanlardır.
    Tek zaafları mantıklarıyla değil kalpleriyle hareket ederler.Ancak canı yanan bir boğanın gözü kararır ve karşısındaki kim olursa olsun burnundan getirmeyide iyi bilir
    Hazır cevaptır.kolay kolay ezdirmez kendini.Emir almaktan nefret eder
    Güzellikle söylemessen yapacağı şeyide yapmaz.
    Ani kararlar verir.Çok çabuk sinirlenmez ama birşeyleri kafaya taktıgında çok çabuk hassaslaşır ve kırıcı olur.ancak ona iyi davranırsan sana cennetinin kapılarını açar.
    Evinde oturmayı, film izlemeyi, Yağmurda yürümeyi çok sever.Şarkılar olmadan yapamaz.
    Eli her işe yatkındır yeterki içinden gelsin.Kafasına koydugu şeyi yapmadan durmaz.
    Arkadan vurmaz.Dostuna canından bağlıymış gibidir.Ama aldatılırsa ve darbe yerse o kişiye bela olur.Hayatını maffetmedende bırakmaz.
    Parayı hiç kafaya takmaz.bu yüzde biraz savurgandır ama bogayı en çok güzel bir yemek.evde tek kalıp güzel filmler izlemek kışın battaniye altında ve tabiki masaj çok önemlidir
    Boğa burcu tensel burçtur.Cinselliği kuvvetli ve ileri derecedir.Ancak muhafazakar dır azda olsa.

1|0
    0|0
    • Gerçekten çok doğru :)

• :) hehe sana ulaşabileceğim bir hesap var mı ya da birşey konusmak isterim :)

• ben kalkiyim pc den :) kendine iyi bak :) burdan yazarsam görürüm

• bogayim bogalarla anlasilirim gayet iyi:)

1|0
    0|0
  • sevgilim boğa burcu kadınıdır gerçeken çokalttan alan yemeklerle haşır neşir tam bir ev kızıdır her ev işi elinden gelir açıkcası. ama bir kötü huyu var biraz patavatsız bazen şımarıyor saçma sapan kelimeler kullanıyor ama o kadar kızla sevgililik geçirdim bununla olduğum uyum gibide olmadım. bu arada akrep erkeğiyimdir.

1|0
    0|0
  • ben boğa burcuyum. boğa burcu kadınlarıyla fazla anlaşamıyorum

1|0
    0|0
  • Akreplere karşı yapılan değerlendirmelerden dolayı nefret ediyorum=)

1|0
    0|0
  • Burclara inanmiyorum ruh halim burcuma ( balık ) gore hep duygusal ama hic alakasi yok benimle :D

1|0
    0|0
  • boğa erkeği olarak hiç çekilmeyiz :D:D

1|0
    0|0
  • Varrrrrrrrr.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Sinirli insandir

1|0
    0|0
  • dominat harika :))

1|0
    0|0
  • ben çok severim kendimde oğlağımdır. iyi kavga ederim boğalar ile

1|0
    0|0
  • inanmıyorum boğa burcunu da hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Pek fazla inanmam aslında.

0|0
    0|0
  • Inan mıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir boğa olarak diyeceğim su kii inadin dibi , sevecen , kurnaz tuttuğunu
    Koparan sinirli cimri insanlariz :)

1|0
    0|0
  • İnanıyom

1|0
    0|0
  • ben inanıyorum çok severim boğa burcunu :))

1|0
    0|0
  • fala inanma falsız kalma hesabı:)

0|0
    0|0
  • inanıyorum:) yükselen özelliklerim tam olarak beni anlatıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...