neden bayan saırımız yok denecek kadar az?

bu bı tesaduf mu yoksa bız bayanlar hıssız mıyız yoksa askmızı kagıda dgılde baska yere mı akıtıyoruz? .s

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• siz duygularınızı göz yaşlarıyla akıtabiliyorsunuz biz ise mürekkeple.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aşkınızı ota boka akıtıyonuz ondan :D

0|0
    0|0
  • Şiir yazıp şair olmak herkesin harcı değildir.Erkekler bu konuda daha başarılıdır neden derseniz.Sevgilerini gizlerler ve kalbinin deriklerine gömerler.Çok acı çektikleri yüzünden kağıda dökmüşlerdir.Bu geçmişten günümüze kadar uzanan bir olaydır.Kimi sazıyla, kimi kalemiyle, kimiside sesiyle.Eskiden erkekler mektup yazıp ucunu yakarlarmış.Aşık olduklarını bu şekilde belirtilmişler.Bu konuda sizlerden daha üstünüz diyebiliriz açıkçası :D

0|0
    0|0
  • Çok yüz verlmiş

0|0
    0|0
  • cunku askı erkekler yasar kadınlar sevemez bunu bil bak sanatcılara arabeskcilere kac tane kadın var cengiz muslum ferdi neset orhan hepsi erkek don bir bak geriye

0|0
    0|0
  • Çünkü siz hemen dedikodusunu yapıp olayı aranızda çözüme kavuşturuyorsunuz.Oya erkekler hep içine atar.Sürekli birikir birikir.En sonunda da bütün duygularını hislerini kağıda döker.

0|0
    0|0
  • Başka yerden kastını merak ettim

0|0
    0|0
  • Sularınız bulanık ve sadece bu yüzden derin sanılıyorsunuz.
    Halbuki alakanız yok.

İşte bu yüzden aşık olmak erkeğe yakışıyor, size değil..

0|0
    1|0
  • kadınların kendisi bir şiir.. şair olurlarsa megalomanlık olur :D

1|0
    0|0
  • çoğunuzun nereye akıttığı belli değil

0|0
    0|0
  • Şiir kendini ifade edememe sanatıdır. Kadınlarınsa böyle bir derdi yok.

0|0
    0|0
  • kadinlar hazirci da ondan…ne yazacagim yaa bana yazsinlar havalarindan yani…:)

0|0
    0|0
  • erkekler her konuda daha iyidir çünkü. HER KONUDA

0|0
    0|0
  • kızların cidden bu sonummuş gibi sevdiğini düşünmüyorum hepsinin bir düşüncesi var bana başka erkek mi yok evet var ama onun gibisi yok

Saygılar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elbette var ama erkekler kadar fazla değil... Sebepleri çok uzun en basiti gelenekler, erkek egemen toplum vs.. Mihri Hatun'u araştırmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • var aslında, elif şafağa bir bak derim

0|0
    0|0
  • bunun cevabı ilham kaynağıdır. erkeğin ilham kaynağı kadın, peki kadının kii?

0|0
    0|0
  • Kadınlar sevinçlerini de üzüntülerini de kağıda yazmazlar çünkü, hep kalplerinde taşırlar.

0|0
    0|0
  • bilmem ama ben kendi çapımda yazıyorum ve aşkla falan ilgisi yok bunun

0|0
    0|0
  • ben eskiden siirler yazardim platonik ask duyduklarmi ne zamanki o arkada s cikdi karsima nefret eder oldum...yani ilk sevgilim benim artik siir yazmama neden oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...