Hakan Günday okuyanlar kimler ve tarzı nasıldır tavsiye edeceğiniz kitapları?

Hakan Günday sevenler tarzı nasıldır? En okunulası kitabı nedir? Kinysa ve Kayrayı çok methettiler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben sadece kinyas ve kayra kitabini okudum cok begendim. kendimden parcalar buldugum bir kitapti. pekcok cumlesini not defterime yazmistim ve ezberlemistim. okumani tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her kitabını elimde kağıt kalem ile okuduğum nadir yazarlardan hakan günday. öyle cümleler öyle anlatımlarla karşılaşıyorsun ki, belleğine kaydetmek için kağıtlara yazıp ezberliyorsun. kitapta önemli yerlerin altını çizen insanlardansan kapkara bir kitap kalacak bitirdiğnde:)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle harika bir yazar. Sadece ''Azil'' isimli kitabını okudum. Diğer birçok kitabının alıntılarını ezbere bilirim. Ama Azil'i okumanı kesinlikle tavsiye ederim harika bir kitap. İlk 50 sayfası belki sıkabilir. Bu muymuş yeaa diyebilirsin. Ama 50 sayfa okuyup bırakma alacaksan. Pişman olmayacaksın. Tüm kitaplar arasında favorimdir azil.

0|0
    0|0
  • AZ ı okudum. Kinyas ve Kayra yı da yeni aldım, henüz okumayacağım.
    İlk okuduğum depresyona sürükledi resmen.ikincisinde nasıl bir etki bırakır bilmiyorum.tarzını seviyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyidir iyi. Bazen laf yapıcam diye zikko zikko karalıyor ama iyidir, severim.

0|0
    0|0
  • çok cahilim :(

0|0
    0|0
  • az kitabıda efsane derecede güzel okudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...