Yiyor mu la bizi bu mayalar?

o degilde neredeyse 2012 nin yarısına geldik hala dünya da tık yok. Hani dunyanin sonuydu hani kop kop kopacakti dunya? Yoksa yiyo mu la bizi bu mayalar. Guvenmistik oysa ki biz bu maya kabilesine kulturlu kabile sanmistik hani nerde kehanetleri hani takvimlerinin sonu bu yildi noldu o takvime pirelli takvimine mi döndü?

not:Gizli sen bu kehanetin disinda kal git survivoru izle. Dokunulmazlik alirsin belkim.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• 21 aralık 2012 kıyamet değilde yeni bi düşünce akımı farklı değerlerin ön plana çıkması gibi bişey bekliyorum ben

0|1
    0|0
    • sen anlat ben dinlerim

• Kutup çekilmesi diye bi olay var bildiğin + ve - kutuplar yer değiştiriyo bu yüzden küresel ısınma oluyo buzullar eriyo yani kehanete göre bunlar başlangıç kahin bi kadın canavar geleceğini söylüyo yani dabbeyi anlatıyo sanıyorum... Yani özetle mayalar bi bok biliyo 21 aralık cuma günü ve hz. Isanın doğduğu gün her şey olabilir ama kesin hüküm vermek günahtır biz bilemeyiz

• Mayalara güvenen bir arkadaşımla iddiaya girdik. O kopacak dedi ben bi b*k olmayacak dedim.

Eğer kıyamet kopmazsa bana iskender ısmarlayacak. Koparsa eğer ben de ona hamburger.

İyi anlaşma di mi?

0|0
    0|0
  • kuran da öyle bir ayet yok rahat olun

0|0
    0|0
  • ...

21 Aralık 2012 nin Dünyanın sonu olduğuna dair hiç bir bilgi yoktur.Takvime ait son tarih 21 Aralık 2012 yi gösterdiği için böyle yorumlanmıştır.Kaldı ki ; son yapılan araştırmalarda takvimin devamı da bulunmuştur.

0|0
    0|0
  • maya takviminin modası geçti ondandır

prelli takvimi daha güncel

0|0
    1|0
Yükleniyor...