Yabancı dizi arıyorum önerisi olan var mı?

Güzel bir dizi arıyorum yabancı olsun supernatural game of throhes gibi diziler olmasıın cok bilindik çünkü

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Arrow.. "My name is Oliver Queen. After five years on a hellish island, I have come home with only one goal: to save my city. But to do so, I can't be the killer I once was. To honor my friend's memory, I must be someone else. I must be... something else."
    haha süper dizi. Birde CW kanalı yakında The Flash dizisi çıkarıyor. Onuda izleyebilirsin.
    Da Vinci's Demons 'ta çok başarılı.
    Person Of İnterest var
    Komedi Seviyorsan Two and a Half Man var
    Cinayet Çözme dizilerinden bence en başarılısı The Mentalist Var
    Supernatural gibi olmasın dedin ama Sleepy Hallow var ki bu dizi daha 1.sezon 3. bölümden 2. sezon onayını aldı ;) Dene sıkılırsan izlemezsin.
    Uzaylı istilası istiyorsan Falling Skies Var
    Zombie istilası istiyorsan The Walking Dead Var
    FBI 'ın en çok arananlar listesini konu alan The BlackList var Güzel dizi.
    Klonlamayı konu Alan Orphan Black var
    Eğer Marvel karakaterlerini beğeniyorsan The Agents Of Shield
    Baya bir önerdim yeter mi :)

0|1
    0|0
    • HE birde Brooklyn Nine Nine var :) benim favori komedi dizilerimden 2. cisi :)

• oww haklısın ama :D Batman genelde Gotham City'de takılıyor :D Gireceksede Bruce Wayne Girer Malcom Batman olmaz bence

• valla bana en mantıklı o geldi :) zaten 2015-2016 gibi bir film çıkıcak tüm süper kahramanlar olucak nerdeyse ona ön hazırlığı arrowda toplarak yapıcaklar diyende vardı

Erkekler Ne Diyor 21

• İzlediğim dizileri anlatarak cevap vereceğim ;

24 : Sonunda beklenen dizinin 9. sezonu (günü) başladı. Jack Bauer isimli Amerikan ajanı gerçek zamanlı olarak dünyayı kurtarıyor. Diziyi özel kılan 1 bölümün tam dizi içerisinde de 1 saat sürmesi ve 24 bölüm seyredip bir tam günü tamamlıyoruz. Severek izliyorum.

Homeland : Yine Amerikan istihbaratıyla ilgili bir dizi. 3. Sezon sona erdi. Ödül avcısı bir dizi. İlginç bir konusu var. Çifte ajanlığı anlatıyor. Fakat dizi biraz ağır ilerliyor.

Agents Of Shield : Avengers filminin devamı niteliğinde. Dünyayı kötü Hydra organizasyonundan korumaya çalışan ajanların hikayesi. Henüz 22 bölümlük ilk sezon sona erdi.

Intelligence : Lost dizisinden tanıdığımız Sawyer'ın oynadığı bu dizide beynine cir chip yerleştirilmiş Amerikan ajanının hikayeleri anlatılıyor. 13 bölümlük ilk sezon pek de iyi sonuç vermiyor gibi görünse de ben kötü olduğuna inanmıyorum.

Two And A Half Men : Komedi alanında sevilen bir dizi. Gerçi Charlie Sheen'den sonra biraz sallandılar ama hala komik ve ilgi çekici.

Helix : Syfy'dan gelen güzel bir dizi daha. İlk sezon henüz sona erdi. Bir grup bilim adamının evrim üzerinden hikayesini anlatıyor. Macera dalındaki dizi biyolojiyi sevenler için yer yer güzel anlar yaşatıyor.

Falling Skies : Uzaylı istilasının anlatıldığı bu dizi 4 sezon ardından ara verdi. Biraz hafif kalıyor. Hikaye anlaşılabilir ve kolay takip ediliyor.

Nikita, Fringe, Sanctuary, The Sopranos sona ermiş ama seyredilebilecek güzel diziler.

0|0
    0|0
    • Nikita çok güzeldi :) helix merak ettim :)

• Nikita özellikle ilk 2 sezonda iyiydi. 3. sezon ve 6 bölümlük 4. szon güzeller güzeli Maggie Q hatırına seyredildi :)

Helix eli silahlı olmadan dünyayı değiştiren insanların hikayesi. Bu tür diziler daha yaygın olmalı.

• o dizi maggie Q hatrına 1o sezonda izlenirdi :)

• Yabancı dizi izlemiyorum.

0|0
    1|0
  • How i met your mother... evet bilindik bir dizi üstüne tanımam.. Kırar geçirir gülmekten.. 20dk bir bölümü zaten hap gibi gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Komedi dalında Blue Mountain State çok iyidir. Fringe bilim kurgu olarak geçiyor ama oldukça gerçekçi (gerçek olma ihtimali yüksek olan olaylar) ve güzel. The Tudors, Vikings, Black Sails, Band Of Brothers da tarihi diziler olarak önerimdir.

0|0
    0|0
  • Walking dead, Star Crossed, Helix, Resürrection oda olmadı Salem.

0|0
    0|0
  • the mentalist izle lie to me izle kımsenın ızlemedıgı seyleri izlemeyi bnde severim onun için bunlar harika :)

0|0
    0|0
    • the mentalist güzelmiş :) lie to me'de çok iyi

• Biliomuydun yoksa bn değinme mi izledin :)

• the tomorrow people var
    bilim kurgu fantastik aksiyon ask aldaa entrika cinayet ne ararsan var

0|0
    0|0
  • Çok bilinmedik istiyosan Suburgatory izle :D

0|0
    0|0
  • Game Of Thrones ! .
    The Walking Dead.
    Hannibal.
    vs vs..

0|0
    0|0
  • Legend of the seeker bunu şiddetle izle derim.

0|0
    0|0
  • walkın dead

0|0
    0|0
  • Vikings ya da arrow izle sornra bunlar uzerınden yorumlasırzz:))

0|0
    0|0
  • True Detective

0|0
    0|0
  • seks and the city

0|0
    0|0
  • Vikings, Revolution

0|0
    0|0
  • fikrim yok

0|0
    0|0
  • Hannibal ve Da vinci Demons

0|0
    0|0
  • Agent of shields.

0|0
    0|0
  • Vikings-Da Vinci Demons tavsiye edilir

0|0
    0|0
  • Türkçeye çevrilmiş filmler yapmacık geliyor bir türlü ısınamadım :D

0|0
    0|0
  • arrow

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• How I met your mother?
    hot in cleavleand.
    2 broke girls
    revolution
    my fat and mad diary

hepside super diziler ama 2 broke girls mutlaka izle siddetle tavsiye ediyorum gulmekten olursun :D

0|0
    0|0
  • Arrow izle

0|1
    0|1
  • Revolution
    walkind dead
    shameless

0|0
    0|0
  • Ne tarz?
    fringe, heroes, house?

0|0
    0|0
  • Battlestar Galactica'yi dene.

0|0
    0|0
    • İlk defa duyuyorum

• Baktım biraz başlıyacağım teşekkürler :)

• Rica ederim, keyfini cikar :)

• Bates Motel diyorum ozaman..

0|0
    0|0
  • Fringe şiddetle tavsiye edilir ve herkes söylüyordur tabiki game of thrones ve shameless

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries
    The Originals
    The Walking Dead

0|0
    0|0
  • chicago fıre ızle :d:d:d:dd:dD::D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...