okudugunuz en guzel kitab, seyrettiginiz en guzel filim, dinlediginiz en guzel muzik?

sanirim soru basligim gayet net, paylasirsaniz sevinirim ;)

Güncellemeler:
kizlar neredesiniz? bir cevap yazin lutfen:D

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Tehlikeli Oyunlar / Oğuz Atay
    Benim Adım Khan
    http://www.youtube.com/watch?v=aWDy_7cMReQ

0|0
    0|0
  • KİTAP : ERDAL DEMİRKIRAN - BEN DÜNYANIN EN AKILLI İNSANIYIM, YERİM SENİ ÖSS, SADECE BAŞBAKAN OKUSUN, BİR TÜRK DÜNYAYA BEDEL İKİ TÜRK LAK LAK EDER.
    EN GÜZEL MÜZİK : EMRE AYDIN, SILA TÜM ŞARKILARI
    EN GÜZEL FİLM : FETİH 1453, EYVAH EYVAH SERİSİ, CEM YILMAZ

0|0
    0|0
  • En güncellenmiş haliyle en sevdiklerim;

Sabahattin Ali - İçimizde ki Şeytan (kitap)
    Jean Rêno - Leon (film)
    Zeki Müren - Bir Muhabbet Kuşu (müzik)

0|0
    0|0
  • Kitap, Dar ağacında üç fidan ve Kürk mantolu Madonna. Seyrettiğim en güzel film, Karayip Korsanları serisi.. Şarkılarım ise, Ahmet Kaya ve Yıldız tilbenin bütün şarkıları.

0|0
    0|0
  • Metallica tüm şarkıları.

Film arasında kararsızım bir sürü film var. Forrest Gump , The Shawshank Redemption , Fight Club var bir sürü.

Kitap olarak , evren , evrim ile alakalı onlarca var.

0|0
    0|0
    • bende evrim le ilgili her seyi cok seviyorum ve matalika ya bayiliyorum

• ben turkiye de yasamiyorum, turk de degilim zaten ama turkiye de dunyaya geldim ve sonra irana tasindik ama hep turk tv si izledim ve yilda ik defa falan turkiyeye geliyorum tatil icin, turkiyeye bayiliyorum ve ondan turkce konusmasini biliyorum

• geliceksen bu yaz 13 temmuzda metallica konseri var gelirsin :D

• Hayatimda en cok tom sawyer kitabini okudum aslinda bu zamana kadar tek o kitabi okudum begendim
    Film dabbe bir cin vakası
    Müzik-Sancak - Veda

0|0
    0|0
  • Muzikler insanIn ruh haline gore degisir kitaplar da turune gore degisir tarih romani olarak sari sessizligi şiddetle oneririm

0|0
    0|0
  • okudugum en guzel kıtap o ızledıgım en guzel fılm bızım fılmmımız dınledıgım en guzel sarkı bızım sarkımızdı ama hepsi bitti :(

0|0
    0|0
    • cok uzuldum, ama yeni begenicegin kitab filim muzik ve insan zamani geldigine karsinia cikacak ve yine mutlu olacaksin, dunya bu iyi ve kotu arasinda yuvarlanan bir top :);)

• hay vurayım ben böle topa :)

• Henuz okumadigim..henuz izlemedigim..henuz dinlemedigim..:P siir malum..

1|0
    0|0
  • en güzel kitap beyaz diş.En güzel film esaretin bedeli...müzik konusunda ise bir cevap veremeyeceğim ne yazık ki :)

0|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneş ( kitap)
    üç idiot, Hükümet kadın, eyvah eyvah, Evim sensin (film)
    Mustafa ceceli (Müzik)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kitap : harry potter serisi
    film: percy jackson serisi
    müzik: müziğe tam olarak bişey diyemem çünkü piyasaya yeni müzikler çıktığında sevdiklerimi bırakıp yeni çıkanlara yöneliyorum kitap ve filmde o olabilir diyebilirsiniz ama müzik bu sonuçta ayda bir yeni bir sürü müzik çıkıyo o yüzden müzik konusunda biraz nankörüm :D

0|0
    0|0
  • Galiba daha okumadım...
    Bilmiyorum ki hangisini yazayım...
    Müzik her şeydir... Ayrım yapamam...
    Kısaca benim 'en' kavramım pek yoktur...

0|0
    0|0
  • müzik ve kitapata bir ayrım yapamam galiba ama filmde şahane hayat favarimdir

0|0
    0|0
  • en güzel kitap elif şafak aşk.
    en güzel film babam ve oğlum
    en güzel müzik sezen aksu yine mi güzeliz.

0|0
    0|0
  • Kitap : Senden Önce Ben , Film : Evim Sensin , Müzik : Selçuk Balcı - Gel sar beni.

0|0
    0|0
  • one day.one day.cheers darlin

0|0
    0|0
  • Abi şu yazım hatalarını yapmayın be. Kitap, film diye yazılır 4. sınıf mıyız anlamadım ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...