Kapat

Dünyanın en vicdanlı insanlarının olduğu ülke neresi?

sizce dünyanın en vicdanlı insanlarının olduğu ülke neresi?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Vicdanlı insanların bir araya toplandığı bir ülke olduğunu sanmıyorum. Şahsi fikrim; zaten oldukça azlar..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Afrika.

0|0
    0|0
  • işçi ölümünün en az olduğu ülke

0|0
    0|0
  • ,, kimse kusura bakmasin, memleket gormemisiniz salliyonuz, ne tr si arkadaslar, norway, isvicre, denmark gibi ulkelerin insanlari gercekten egitimli saygili ve vicdanlilar, tabi hepsi degil ama cogunlugu oyle gordum ve yasadim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Türkiye
    Haberlerde görmüştüm adam hırsızlık yapıyo ev sahibinin sakat olduğunu öğreniyo
    Ve çaldığı laptopu geri getiriyo
    Not olarakta'hırsızız ama vicdansız değiliz' yazısını bırakıyo

0|0
    0|1
  • kuzey avrupa ülkeleri

0|0
    0|0
  • Vicdan ülkelere göre tespit edilemez, kişiler her ülkede vardır ama yoğunluğu nerededir bilinmez

0|0
    0|0
  • Yeni Zelanda ve Kanada

0|0
    0|0
  • küba ya da bhutan

0|0
    0|0
  • azerbaycandır bence

0|0
    0|0
  • türkiye olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • yeni zelanda suc oranı sıfır.

0|0
    1|0
  • türkiye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Orasını bilemem. Ama Türkiye'nin olmadığını ''13.05.2014'' tarihinden itibaren kesin olarak biliyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiye

0|0
    1|0
  • türkiye. 4 parmak çektiğimiz adamlardan vefa görmediğimiz halde kardeşlik adı altında ota moka fedakarlıkta bulunan tek ülke biziz. hatta enayi seviyesindeyiz.

0|0
    0|0
  • Norveç

0|0
    0|0
  • Vicdanliyiz be diyemeyecek kadar da mutevaziyizdir belki.Yunusemreler mevlanalar seyh edebaliler yetismis bu topraklarda..gecmisimizde buyuk bir imparatorluk oldugu icin belki kol kanat germeye meyyaliz biraz. Allah guzel hasletlerimizi arttirsin milletcek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...