Türkiye'nin en güzel şehri Antalya mı gerçekten?

Arkadaşlar Antalya'ya henüz daha hiç gitmedim ve bu yaz gitmeyi planlıyorum. Antalyalı bazı arkadaşlarım Antalya'nın en yaşanabilir ve güzel bir yer olduğunu söylerler sizce de gerçekten öyle mi? Dağlarıyla barajlarıyla, plajlarıyla ve deniziyle Antalyayı çok methediyorlar ancak yazın sıcağı hiç çekilmiyormuş... Bir de çok sosyal ve rahat bir şehirmiş... Bu konuda neler düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
823

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de en çok seyahat ettiğim il Antalya. Orayı gerçekten çok severim, yazları mükemmel geçiyor.

0|0
    0|0
    • hmmm ne güzel :) Bende Bandırma'dan geleceğim ama geldiğime değsin istiyorum :)

• Hmmm çook teşekkür ediyorum fikirlerin için sağol :)))

• Rica ederim, iyi geceler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Nefret ediyorum buradan...
    Öyle 1 hafta otelde tatil yapmakla bir şehir güzel olmaz.
    Gelin 12 ay kalın da göreyim.

0|0
    0|0
  • ewt öyledir antalya. çok sıcaktır, sıcaktan kasıt güneşin ısısı değil nem oranının yüksek olmasıdır. alışık olmayan biri zorlanır.temmuz ağustos aylarında çok fena oluyo sıcaklık.denizi temizdir dünyaca ünlü konyaaltı plajı muhteşemdir. dediğin gibi çok rahat bir memleket karışan eden olmaz dikkat çekmezsin yani burda.

0|1
    0|0
    • İşte zaten en sevdiğim özelliği bu ya çok rahat bir memleket olması :) öyle yani :)

• o zaman sana şimdiden keyifli tatiller diliyorum :D

• Sağoll :)

• İzmir konak...

0|1
    0|0
    • hmm İzmir mi Antalya mı şimdi iyice kararsız kaldım :D

• hmmmm hadi bakalım İzmire her yaz geliyorum zaten gerçekten süper :) zaten yazlığımız orada :) ben Antalyayı da merak ediyorum :)

• Yazlik hii :).. iyimis

• Türkiyenin en güzel şehri yoktur. Türkiyenin en güzel şehirleri vardır.. İstanbul, diyarbakır mardin artvin trabzon van nevşehir gibi yerleri gezmeden antalya diyenler önce bir gezsinler bence

0|0
    0|0
  • Antalyalıyım, Girne ve Antalya'nın üstüne bana göre şehir yok

0|0
    0|0
  • Doğal cennet Muğla.

0|0
    0|0
  • Manisa salihli ye gelmemiş biri için evet

0|0
    0|0
  • İzmirrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • iyi güzelde çokda bişey değil, sosyal ve rahatlık türkiyenin hemen hemen heryerinde aynıdır

0|0
    0|0
  • haziran 22 sinde antalyadayım içimde acayip bir heyecan var 3 sene sonra tekrar gidicem

0|0
    0|0
  • hayır Constantinople dır büyük Constantine kurmuştur Başkenttir

0|0
    0|0
  • alanya daha güzel 2 dakikada her yere gidebiliyorsun, ama kışın ölü şehir

0|0
    0|0
  • tristleri için söylemişlerde olabilir :;)

0|0
    0|0
  • Ankara Beyindir.

0|0
    0|0
  • bence İzmir ozelliklede seferihisar

0|0
    0|0
  • Yaz sıcağı doğru çekilmez çok güzeldir Antalya

0|0
    0|0
  • bence Muğla'dan sonra Türkiye'nin en güzel şehri.

0|0
    0|0
    • hmmm Muğla merkeze de hiç gitmedim ama Bodruma çoook geldim :D

• ben zaten merkezini demiyorum ki.ilçeleri çok güzel.Fethiye'ye de uğramalısın.

• Tatile gidilir ama yasanılmaz bence İstanbul'da yasayanlar hertürlü arar

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • Küçükkuyu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok sıcak ve nemli.. en güzel şehri olamaz

0|0
    0|0
  • Tabiki ama sıcağı alışık olmayanı çarpar

0|1
    0|0
  • Antalyalıyım ve Antalyanın üzerine tanımam

1|1
    0|0
    • Hmmm diyisun :) peki nereleri en güzel yeri? Kemer, lara, belek, konyaaltı? :D

• Konyaaltı plajı güzeldir gündüzleri. Alanyada yazın renkli oluyor. Kışı durgun biraz ama çok güzel bir yer dim çayı, iskelesi, kale falan

• ben antalyaya gitmiştim 2 yıl kaldım döndüm yapamadım orada.şimdi burada yapamıyorum işsizlik işte:) orada barınaklarda kalmıştık.Gene iyi ama alanyadan.Konyaaltı güzel canııım birşey demedik.Olimpos iyiydi yaa hiç gittin mi sen oraya? birşey soracaktım da..

• İstanbul

0|1
    0|0
  • İzmir <3

0|0
    0|0
  • yalan İstanbul olması gerekiyo

0|0
    0|0
  • Daha güzelleri vardır. Çok nemli sıcak orası

0|0
    0|0
  • Tatil için gidenlerin güzel bir şehir diye nitelendirmesi normal. Nitekim gittiğim ve çalıştığım yerler güzeldi de.. Ama bu biraz kişisel bir yorum olur. Senin yaşanılabilir anlayışın ne mesela? Bana göre sakin bir kıyı kasabası olabilir. O yüzden İzmir'in bir çok ilçesi, Aydın bana çok yaşanılabilir geliyor.

0|0
    0|0
    • ben biraz eğlenceyi disco barı severim zaten sakin biryerde yaşıyorum azıcık atraksiyon olsun istiyorum :) Antalyada bunların hepsi varmış kafa dinlenecek yerleri de güzelmiş onun için yani :)))

Yükleniyor...