Kapat

Yeni Profil resmim nasıl olmuş?

Resimdekide benim ayrıca en kısa zamanda diğer resimlerimi de yükleyeceğim..

Nasıl olmuş yeni resmim yorumlarınızı bekliyorum.

(Eğer kaba yorum olursa ki olur eminim direk banlarım sitede banlamadığım üye kalmayacağını bilsem bile banlarım çok ciddiyim bu konuda ona göre9

Güncellemeler:
Bana laf atan erkekler siz daha kendinize güvenip kendi resminizi koyamıyorsunuz profilinize onun bunu ünlünün resmini koyup o kişiliğe büründüğünüzü sanıyorsunuz gülüyorum halinize ve kaba yorumdan neler anladığınızı gördükçe hayran kalıyorum zekanıza...
Uyumayanlar şimdiki profil resmim nasıl şimdi bakın birde bakalım.Bİr ara sorum incelemeye mi alındı ne oldu anlamadım açamadım sorumu ama geri yayına girmiş saolsun yönetim çalışanları...

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Çok ilginç bi caziben var . Ben biraz çirkinim diye gizli yaptım yorumu . Ama cidden yakışıklısın . Hatta ilk gördüğümde resmini bayıldım. Sonra bi baktım onu sormuşsun isabet olmuş . Baya iyisin de! :D

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Banlaya banlaya ye beni=p

1|2
    0|0
    • hahaha D: bana bana yerim seni :) adaş isteği yolladım bu yorumu yazmadn önce :D

• guzel değil :( bence profesyonel fotograf makinası al değişik yerlerde çekil bunlarla ugrascana

• teşekkür ederim :D bamlanan bamya abla D: bende düşünüyorum almayı foto makinesi ama ne zaman olur bilmiyorum :D

Saol +1

• Vaaay tehdite bak. :)

1|2
    0|0
  • değişik olmuş :D

0|1
    0|0
  • bence olmamıs tersıne berbat etmışsın o yzune gelen kesitler fotoğrafı mahvetmıs bence

0|1
    0|0
    • saol :D bence dediğin için nezaketini sunduğun için umarım erkekler nezaket incellik nedir sizi örnek alır öğrenir alta baksanıza sıçtılar soruma afedersiniz :) +1

• klasik resim severim iyi olmuş kardeşim

0|0
    0|0
  • ay sen daha çok küçükmüşsün çocuk

1|1
    0|0
    • sen nesin ozaman tirnakarini cekmissin ?

• Saol abla bana destek oluyorsun (alttaki gizli kulanıcı olayınıda o hödüğü şikayet ettim zaten)ama bide çocuk demesen 20 yaşındayım aramızda var bir kaç yaşcık...:)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Eleştiriye gelemiyorsan neden soruyorsun. ki olmamış. banla beni.

5|10
    0|0
  • ben hayır diyorum ve seni 3 hayırla uğurluyoruz

4|4
    0|1
  • Tiksinç olmul bence.

4|3
    0|1
    • kimliğini gizlemede göreyim

• Çok korktum ben yaa.Ne yapacağım ben şimdi.Buyur açtım yavrucuğum

• Adından belli ukalsın ve cevabında bunuda sergiliyorsun ortada her şey biraz dan gelir ks temizlik ekibi kaldırı elbet cevaboınızı

• Hep iyi cevaplar duymayı bekliyorsan gerçekleri nasıl ögreneceksin ...:D

3|2
    0|1
    • arkadaşım zekanız kıtmı iyi cevaplar duymakm değil asıla amcım banlama uyarısı ile burada ne danalar psilikler var tanımadığı insana hakaret eden siz yenisiniz daha anlarsınız ilerde

• Senin seviyene ,inmemi bekleme.Bu sitetede kullandıgın lafları kişilgim icabı kullamam.Sordugun soruya bakınca kimin ne mal oldugu anlaşılıyor.

• Anlamıyorsun ki zatnen inemezsin ancak çıkabilirsin oda kolay değil madem soruyu beğenmiyorsun ne varda cevap yazıyorsun...

• Bence efektleri geri plana atsan daha iyi olurdu.

0|1
    0|0
  • kardeş normal bi foto koysan daha güzel olur bu olmamış gerçekten ;)

1|2
    0|0
    • önemli olan kızların yorumu benim için boşuna yazıyonuz siz

• Şimdi verdim unutmuşu pardon +3 oldu :D ne demek kanka ya kbar olsun istediğini sölesin insan sınırı aşmadan sizin gibi haddini bilerek cevap yazmayı öğrensin insanlar hepsine ben mi öğretecem :D

• eyvallah kardeşim sağ ol :)

• Karizmadan eser yok dostum üzgünüm.

2|1
    0|1
  • ahah böylesinide yeni gördüm :) yorumları beğenmiyceksin madem ki niye soru soruyorsun. adminler kaldırsın bu soruyu ya :)

2|2
    0|0
  • banlarım derken..?

3|1
    0|0
  • Yaş kaç lord ?

0|0
    0|0
  • Bamla, bamla beni bamla, salla bebeyi bebeyi :)

Ayy kıyamam sana ne minicik şeysin sen öyle :DBir de kızlara da asılırmış bu yaşında, hanimiş de hanimiş :)

0|0
    0|1
    • niye dalga geçiyosun ya çocukla:D

• Tabi tabi, ondan kızlara askıntı oluyorsun değil mi :D

• Bebeler küfreder zaten sadece.Ayıp ama yakışıyor mu sana hiç.Biraz büyümelisin; ayrıca sütünü de içmeyi unutma olur mu? ;)

• Banla, banla beni banla

2|1
    0|0
Yükleniyor...