Alkolün nesini seviyorsunuz?

Bira da vodka da şarap da içtim denemek için.Hatta özenme de diyebiliriz.Şarap hadi neyse de bira ve vodkayı zar zor içtim.Tadları deseniz iğrenç.Sağlık açısından düşünseniz zararlı.Neyini seviyorsunuz bu alkolün?

Güncellemeler:
Bazıları da sarhoş olmadan bırakıyor.Çakır keyfi diyorlar galiba.O da ayrı bir şey.Madem sarhoş olmayacak ne diye içiyor.

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• açıkcası alkolü çekici yapan şey kesinlikle adıdır. Herhang bir etkisi yok sadece sakinleştiriyor ayrıca faydalası da var mış ilginç.alkolün en önemli yararı damar sertliğine iyi gelmesiymiş.

0|0
    0|0
  • aslında şarap içmek iyi arada dediğin gibi biranın kokusu kötü içilmiyo votkada öyle ama ben şarap bulamayınca bira içiyorum hafif çakır keyif olayım diye

0|0
    0|0
  • :* ben seviyorum içimi yumuşak olan içkileri

0|0
    0|0
  • Acıları hafiflettigi içindir

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • votka candır la.

0|0
    0|0
    • Evde kolonya var aynı tad :D

• Zıkkım içsinler...

0|0
    0|2
  • kullanmıyorum ama sevenler nesini seviyor onuda onlara sormak lazım

0|0
    0|1
  • Kafasını seviyorum. Bira ve vodka içiyorum

0|0
    0|0
  • Vodka-Votka en bi' sevdiğimdir.
    Çabuk sarhoş oluyorum , bıraktığı etkiyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Tadini bilmiyordum öylemiymiş demek, kendilerinde olmuyorlarya onu seviyorlar heralde mayhoşluğu

0|0
    0|0
  • Hafifte olsa uyuşturuyor.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğimiz yok ama arada fena olmuyor az miktarda içmenin bir zararı yok bence

0|0
    0|0
    • Ama neden içiyorsunuz anlamadım.Yani ben de içtim ama hiçbirini bir daha içesim gelmedi.Benim farkedemeyip sizin fark ettiğiniz o alkolün ilgi çekici yanı nedir?

• öyle bir tılsımı yok :) tercih sadece

• şişesi ilgimi çekiyor hiç içmedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben içmeyi severim benim için farklı bir yeri vardır alkolün tadından çok şişeleri hoşuma gider.

Ben içerim çünkü sarhoşum zaten içerim ve ayılırım birazcıkta olsa.
    bir de bukowskinin ruh halini anlamak gerekir sağlam içicileri anlamak için.

şarap içip bir deniz kenarında dalgaların sesini dinlemek hüzünlenmek, hissetmek aşkı tanrının şiirine kulak vermek... hiçbir kadının belkide seni sevmeyeceğini bile bile yine de sevmeye devam etmek gibi...

ha bu arada tadı tek güzel gelen nane likörü denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Çakır keyif kısmını seviyorum. Yalnız masamdaki insanların muhabbetleri iyiyse kimse içip içip sapıtmıyorsa. O zaman keyif meyif kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Kafasını...
    Ve tadını...

0|1
    0|0
    • Tadı mı? Daha hiç sevdiğim bir tada rastlamadım.Vodka zaten alkol oranı yüksek olduğu için kolonya gibi tadı var.(Onu da küçükken tadmıştım.) Bira desen 1 kere içtim acaba 1 şişeyi bitirince birşey olacak mı diye baktım olmuyor bıraktım ama o 1 şişeyi içmek bile zor geldi o tadı yüzünden

• Hani şu yat alınan çocuk vardı ya...
      Hani ağlıyordu. ...
      Hani "anlayamazsınız" diyordu ;))

• Bide adam gibi adamlarla içildiğinde "muhabbeti"...
      Rakıya gelince... kapak açıldığında o anason kokusunu içine çekemiyorsan sanki vuslatlık sevgilinin kokusu gibi... zaten... of neyse ya...

• kardeşim al benden de o kadar ne diye içersiniz ki hatta arkadaşlar bana bundan lakap bile taktılar tatsız diye neymiş alkollü ya da sigara gibi şeylerin tadını alamıyormuşum da bende dedim yani resmen bu dedim şey içiyoruz la dedim hani çiş içiyoruz dedim boşa para vermeyin olum dedim :)

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız :(

SAğlık açısından fazlası zararlı azı zarar değil.

0|0
    0|0
    • Tamam da çekici yanı ne? Tadı desen berbat ötesi.Kafası için diyorsan olur olmadık yerlerde alkol alınıyor

• Ben içmiyorum başkan içene sor.

• Kafasını sevıyorum, şöyle buz gıbı olsun hocam dsad

0|0
    0|0
  • Aynen bugüne kadar içmedim içmemde

0|0
    0|0
  • Alkol normal gündemdeki duygularını değiştirir. Rahat bir düz mantık kafası verir. Mantıklı düşünmeye meyleder.

0|0
    0|0
  • suyu nu sevıyoruz

0|0
    0|0
  • Sevemedim biraktim

0|0
    0|0
  • Şarap hayatta içmem denedim illet ya artık bira ve vodkayıda bıraktım içersem bir rakı içerim arkadaş.

0|0
    0|0
    • Rakıyı içmedim ama duyduğuma göre tadı vodkadan da kötüymüş

• Benim en beğendiğim içki ama 3 yıldır içki içmiyorum.

• Eskiden seveerdim şimdi sevmiyom artk :D

0|0
    0|0
  • Kadındaki halini çok severim.

0|0
    0|0
  • Tadı güzel değil ki..Yaptığı kafa güzel.

0|0
    0|0
    • Bakıyorum kutlamalarda, maç izlerken veya can sıkıntısından içiyorlar.E sonradan olayların yarısını hatırlamıyorlar.E ne anladım ben o maçtan, kutlamadan.

• Yarısını hatırlamama diye bir şey yok o durum çok çok sarhoş olunca olur istisnadır onlar..

• sar'hoş' Etme etkisini.s

0|1
    0|0
    • Mesela bakıyorum kutlamalarda alkol içiliyor.Sarhoş olup ne yapacaksın kutlamada.Ya da bakıyorum maç izlerken veya can sıkıntısından içiyorlar.

• hoş oluyorlar :D

Yükleniyor...