Zindan adasını izleyen var mı aranızda?

ben biraz önce izledim ama sonundan hiçbişi anlamadım ya ne oldu şimdi hiçbir şey anlamadım

Güncellemeler:
çok güzel bir film 10 üzerinden 10 ama adam delimiydi delirttiler mi hiçbişi anlamadım yaa

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İğrenç bir film. Yeni bir moda çıktı sinema sektöründe son bir kaç senedir. Akıl oyunları yapıp kendisini net bir şekilde anlat(a)mayan yönetmenler popüler oldu. İnsanlar da cool görünmek adına aa ne süper filmdi modunda dolaşmıyorlar mı işte buna fıtık oluyorum.

0|2
    0|0
    • katılıyorum. senaryo bu, istediğin gibi oyna...ya ondadır, ya bunda helvacının kızında...marifet sanki yaptıkları.+1

Erkekler Ne Diyor 10

• sonunu izleyicilerin kendi zihninde tamamlanmasını istedikleri için iki sonuç da çıkar ortaya: deliydi veya deli damgası vurdular... bana göre deliydi :)

0|0
    0|0
  • kendisi orada yatan delilerden biri bütün herşey kendi kafasın da kurulu oyun kendi kendine senaryo yazıyor...

1|0
    0|0
  • güzel bi film izlemeye değer, sürükleyici bir senaryosu var. şaşırmaya hazır ol.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormayip sabretseydin 5-6 gune olayin aslina kendi dusuncelerine ulasacak ve yuh diyecektin , bilmiyorum ben filmi gayet basarili bulmustum ama bir hafta kadar sonra :)

0|0
    0|0
  • Doktorlar kendi haline bırakmış. O da dedektifçilik oynuyordu diye kalmış aklımda.

0|0
    0|0
    • Bende de kalan o . Adam dedektifti.karısı delirdi . çocuklarını öldürdü buda sıyırdı . sonrada dedektifcilik oynadı doktorlarda buna izin verdi. Böyle hatırlıyorum.

• İzlemeye değmez.2 kere izledim anlayamadım =)

0|0
    0|0
  • ben de birşey anlamadım filmden kim deli kim oyun yapıyo çözemedim

0|0
    0|0
  • Şizofreniydi sanırsam.

0|0
    0|0
  • Adam aslında deli , başından beri kurguladıklarını izlediniz.

0|0
    0|0
  • anlarsan bize de anlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• shutter island mıydı orjinal adı. eğer oysa çok methettiler ama izlemedim henüz güzel diilse izlemeyeyim boşuna

0|0
    0|0
  • dikkat isteyen güzel bir filmdi.adam şizofren(yani ben öyle gördüm)adamı iylestirmeye çalısıyorlar ve her defasında aynı şeyi deniyorlar yani baştan başlıyor ama adam iyleşemiyor.

0|0
    0|0
  • filmin yarısında sinemada uyuyakaldığım film...

0|0
    0|0
  • Ben de anlamamıştım sonunu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...