ACİL KORKU FİLMİ ARIYORUM!?

Arkadaşlar acil korku filmi arıyorum hangi siteye baktıysam hep izlediğim filmler var önerebilceğiniz bir film var mı acaba?

Güncellemeler:
Acil dememin sebebi şuydu: Gece 12yi geçmişti sabahlıcaktım. Bir başlarsam 3-4 film bitirirm diye düşünmüştüm onun için acil demiştim çünkü aşağıda bir yorumda izlediğim filmlerin listesini yazdım oraya :)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• hangi filmleri izledin ona gore bizde bişiler solerdik dabbe var ilki güzel ikincisi fazl korkutucu değil ama ürpertici musallat var idare eder

1|0
    0|0
    • Hayalet Gemi Resimdeki Hayalet Testere Seri Son Durak Serisi Son Ayin I/II Elm Sokağı Serisi Çığlık Serisi Carrie 13 Hayalet Şeytan-ı Racim
      Dabbe / Bir cin vakası Musallat 1-2 Üç harfliler Marid Konak Paranormal Acitivity Katliam Gecesi Teksas Katliamı Son ayin Birinci Bölüm/İkinci Bölüm Korku Seansı Lanet Haunter Chucky Serisi Oda Arkadaşı Ruhlar Oteli Lanetli Ev Süper Melez Herkes Ölecek Mama Lanetli Ruh Korku Kapanı 11-11-11 Davetsiz Cinnet Gecesi Şeytanın Çocuğu İçimdeki Şeytan Otel 1-2-3

• Ruhlar bölgesi Karabasan Kabus Gecesi Serisi Şeytan Çarpması Duvarlardaki Sırlar 23 numara Klinik Otopsi Bunları izledim :)

• tam bir korku filmi manyagımıyşsın :d

• alien 1979 veya elm sokağı

1|0
    0|0
  • dabbe yi izle

1|0
    0|0
  • Tamam da acil olması neden?

var da +21 di sınır sanırım bendeki.

face of death serileri. yasaklıdır gerçek görüntüler içerdiğinden yaş sınırı farklıdır.

0|0
    0|0
  • Dabbe 4 Cin çarpması. Korkuya doymuştum..

1|0
    0|0
  • Korku seansı deyip geçelim :D

1|0
    0|0
  • Korku seansını ızleyebılırsın

1|0
    0|0
  • Kadın Avcısı iyidir hem ders verici özelliğide var.

1|0
    0|0
  • şirinler :D

2|0
    0|0
  • Aynen bir cin vakası.

1|0
    0|0
  • paranormal activity baya sağlam filmdi

1|0
    0|0
  • bol kafa kesme ve tecavüz sahnelerin olduğu en az 150 ülkede yasaklı Cannibal Hollocaust diye bir film var

0|0
    0|0
  • şeytanir-racim...

1|0
    0|0
  • Önce neden korkmaya bu kadar ihtiyacın var onu söyle, flim listesi hazır :)

1|0
    0|0
  • garez serisi

1|0
    0|0
  • Lanetli ev
    Lanetli tepe 1

0|0
    0|0
  • (içimdeki şeytan) amatör kamera kaydı öyle böyle değil sonu tamamen?

0|0
    0|0
  • dabbe serisi

0|0
    0|0
  • Allahım benı gerı gonder.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkcası bir bayan olarak tüm korku filmlerinin yarısından fazlasını izlemiş ama hiç korkmamış aksine komik buluyorum önerebileceğim birşey yok aslında ama köpekbalığı ile ilgili olan filmleri izlemeni tavsiye ederim çünkü hep heyecan dorukta :D

0|0
    0|0
    • Bende büyük çoğunluğunu izledim ve gerçek hikaye olarak adlandıralanlar da bile komedi içinde izledim. İzlemediğim filmler ya da gözden kaçmış filmler olabilir diye sormuştum.

• Intar odasi arkadasim tavsiye etti daha izlemedim.
    Gulmek istiyorsan korkunc bebek chaci 1 izle.

0|0
    0|0
  • Su ve ateş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...