Bluetooht Kulaklığı tavsiyesi? Düzgün yorumlara +1?

Spor salonundayken kullanmak istiyorum. Mp3 çalarları denedim hiç memnun değilim kabloları çalışmamı engelliyor, kablo koluma takılıyor kulaklık çıkıyor çok uğraştırıyor ayrıca sesi dışarı veriyor.

Bana sesi dışarı vermeyecek bluetooht kulaklık önerir misiniz? Müzik dinlemek için kullanıcam sadece, ses kalitesi iyi ve sesi dışarıya vermeyeek yani kulaklığı taktığımda tek ben duyacağım bir kulaklık olmalı.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bende power beats vardı. Spor için uygunlar ama sonra beats studio wireless aldım. Kulaklığı zaten istersen kablosuyla kullanabiliyorsun. Aynı zamanda şarj ederek telefonun Bluetooth özelliğini kullanarak kablosuzda kullanabiliyorsun. Ses kalitesi muazzam güzel. Dışarıya sesi çok az verir. Aynı zamanda dışarıdan sesde çok az alıyor.

0|1
    0|0
    • Fiyatları yüksek biraz :) Bana şöyle 2-3 ay idare edecek fiyatı 100-200 civarı olacak bir şey lazım aslında. Ama Ağustos gibi power beats alırım fakat kablosu filan çok uzun mu engel olur mu bana ağırlık kaldırıken falan? Bide hangi siteden alabilirim yazar mısın hocam?

• Dostum ben power beats'i yurt dışından almıştımda. Bilmiyorum ben kabloyu pek sorun etmiyorum dolayısıyla spor yaparken pek umrumda olmuyor. Diğer türlü hani telefon kullanırken kullanılan Bluetooth kulaklıklar var ya onlar eğer müzik içinde oluyorsa kullanabilirsin. Zaten d&r, bimeks, teknosa ya da electroworld tarzı yerlere gidersen aradığını bulman konusunda yardımcı olurlar.

• Çok teşekkür ederim :) 1 ay daha sabredip alayım en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Philips. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...