Kitap okuma alışkanlığımı neden kaybetmiş olabilirim?

Önceleri günde kitap bitiren sahaf sahaf gezip kitap arayan bir kitap kurduydum şimdi ise iki sene oldu bir kitap bitirmedim bunun sebebi ne olabilir ve bu güzel alışkanlığımı nasıl geri kazanabilirim bana yardımcı olun lütfen.

Güncellemeler:
Hadi dostum birazda kitaptan konuşalım yapmayın ama böyle :)

1|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• "Kitap okuma ihtiyacı barut gibidir , bir kere tutuşunca artık sönmez" Victor Hugo

Bazen daha seri ve fazla okursun bazen canın istemez ara verirsin ama yine okursun merak etme bırakmış değilsindir sanırım :)

0|0
    0|0
    • ya uzun zamandır asosyal takılıyodum şimdi kendimi birazda arkadaşlarıma ayırayım dedim kitap mitap yalan oldu daha sevgilim yok bir de o olsa nolcak hiç bilmiyorun :)

• Sosyallik de bir ihtiyaç değil mi? :) bende senin durumundayım şu sıralar attım kağıdı kalemi :)

Kızlar Ne Diyor 8

• ilgini çeken kitaplar al

0|0
    0|0
  • Ks yi kapatıp kitap okumaya başlayarak.

0|0
    0|0
  • Yaşamış olduğunuz hayat veya bazı sıkıntılar ile alakalı olabilir belki...Sevdiğiniz bir yazarın kitabını alarak başlayabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • normal gecic bir durum.

0|0
    0|0
  • internetten, aynı şey bendede var..dikkatimi veremiyorum kitaba

0|0
    0|0
  • Bende bu aralar bıraktım biraz nedeni internet, seninde öyledir belki

0|0
    0|0
  • Aynen ben de şu son dört aydır litap alamıyorum elime.:/

0|0
    0|0
  • cevren önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• burada takılmak kaybettiriyor

0|0
    0|0
  • arkadaşlar iyi günler benm soru yazma hakkı yokmuş soma için manevi yardım fikri lazım mesela yemek organizasyonu çocuklar için belki palyaço rica etsem siz sorabilirmisiniz bnde konuyu takip edeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...