bedava kitab nasıl okunur roman okumak istiyorum?

arkadaşlar kitap okumak istiyorum ama kitaba para yetiştiremiyorum kalın bir kitap olsada bir haftada bitiyor ikincisine param yetiyor sonra diyorlar boşuna okuyorsun boşuna masraf falan ama okumak istiyorum
kendimi geliştirmek için
maddi durumumda kısıtlı anne babaya baglıyım ne yapabilirim sizce
roman falan okumak istiyorum nasıl bedava kitap okuyabilirim

Güncellemeler:
kütüphaneye kart al demeyin kütüphane olmuyor

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• kütüphaneden kart cikartip bir hafta icinde teslim etmek sartiyla kitaplar alabilirsin..
    Ben böyle yapmistim uzun bir süre

0|0
    0|0
    • kartı rsmi kuruma onaylatmak gerek ben ögrenci degilim onaylayacak kurum yok

• kart için para alıyorlar mı

• yok ya ne parasi kimlik fotokopinle gidiyorsun hepsi bu

Erkekler Ne Diyor 8

• kütüphaneye git kart çıkart

0|0
    0|0
  • benimde var öyle kitaba boş yere para veriyorsun diyen cahil arkadaşlarım boşver onları takma kafana 1 saat bowlinge gidip 50 lira para verirler, o boşa gitmez, bizim kitaba verdiğimiz 15-20 lira boşa gider. bende öğrenciyim kitaba para yetişt, remediğim zaman kütüphaneden alırım, ama internetten bedava indirip, ya da korsan kitap alıp okuyacaksanda hiç okuma daha iyi derim. git kütüphaneye üye ol, istediğin kitabı al oku.

0|0
    0|0
  • İnternette pdf formatında e-kitaplar var onları indirebilirsin "e-kitap" diye aratırsan bulabilirsin birde bu soruyu sormak için gizliye gerek yok bence merak etme kimse seni ayıplamaz

0|0
    0|0
  • Ikinci el kitap satan sahaflar var. Cok da ucuz bulabilecegin nice surpriz kitapla karislasabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bedava olmasa da yeni kitap fiyatina 2-5 arasi kitap bulmak mumkun.

• Anladım. Ailenin tesvik etmesi yerine ayiplamasi ayip aslinda.. Hangi sehirdesin?

• ailem benle dalga geçiyor boşuna okuyorsun diye okula bile boşuna gitmişim diyorlar
      gaziantepdeyim

• kütüphane senin gibiler için var.

0|0
    0|0
  • romanın ismini sölee ben sana okuyayımmm :)

0|0
    0|0
  • İstanbul da yaşıyorsan eğer kitap değiş tokuş edebiliriz.

0|0
    0|0
  • kıtap mı ıstıyorsun ver adresını gönderıyım:):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşlarınla kitap değiştirebilirsin ya da onlardan alıp okuyup verebilirsin. Kütüphaneden alabilirsin

0|0
    0|0
    • kütüphaneye üyelik gerek ben ögrenci degilim üyelik onaylayacak resmi kurum olması gerek
      arkadaşlarımdan kitap okuyan yok

• Telefonun uygunsa ebook indirip okursun ya da kindle falan alip ebook okuyabilirsin. Ama gercek kitabin yerinintutmuyor dersen ukitap.com, vikitap.com sitelerinde kitap takasi yapabilirsin. Ben sahsen takasi cok yaptim ve guvenilirligini test ettim. Htta fazladan bana dvd gonderen super iyi uyeler vardi. Korgo ucreti de ptt de 3-3.5lira falan birden fazla kitap gonderiminde.. uygun oluyor yani.

0|0
    0|0
  • kütüphaneye git.

0|0
    0|0
  • yaşadığın yerde kütüphane var mı araştır. Ankara daysan bir çok yer söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • canım kütüphaneye kartı onaylatmak gerek olmuyor işte kütüphane

• 1 yıl çnce okula onaylatıyorlardı heryyıl üyelik istiyorlardı şimdi ögrenci degilim
      para alıyorlar mı kart için

• benim gittiğim hiç bir kütüphane para istemedi.

• Eski kitapçıya git, kitapları okudukça yenisiyle değiştir... Bedava olmaz belki ama çok düşük bir ücretle istediğin kitabı okuyabilirsin.

0|0
    0|0
    • AMA BU AZ PARA İSTER DEDİGİN ESKİCİ SÜREKKLİ KİTAP DEGİŞİNCE PARA GİDİYOR İŞTE

• ne adar guzel 1 hafta kıtap bıtırmen yakında olsan butun kıtaplarımı okuturdum sana :) eskı kıtap satan yerlerı gıt zaten amacları para kazanmak degıldır okuyup ver gerı ya da okudugun kıtapla degıs tokus yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...