Sevgilinize yazıp onun çok etkilendiği şiir ya da sözünüz var mı?

sevgilinizin en etkilendiği kendi yazdığınız şiir ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• odunsun aşkım odunsun

bir çarpsam iki seksen yerle bir olursun.

ciddiyım bunu yazmıstım eskı erkek arkadasıma:)herhalde benımkı gamsız oldugundan aşırı gulmustu:PPP

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben şiir yazamam. şuana kadar da bir tane sevgilim oldu o da iki ay sürdü. (odun değilim)

1|0
    0|0
  • eski kız arkadaşımın babası ile tanışmamızın sonrasında tabi(adam sadece arkadaşız diye biliyor) 1 saatlik bir cay kahve sigare eşliginde sohbetimiz oldu neyse ben ayrıldım yanlarından benden sonra adam 1,5 saat beni konuşmuş kız arkadaşımda gelen tepki ise şöyleydi

onur tanıştıgın herkezde tramva etkisi yaratmak zorundamısın gercekten bunu merak ediyorum demişti ve bunu bana söylerken cok ciddi ve kızgındı ben güldüm gectim ypk öyle besey dedim

0|0
    0|0
  • "bu gün çok reggae'yim sevgili.cadillacım ile sana geliyorum"

0|0
    0|0
  • şiir işlerini pek beceremem giderim direk seni seviyorum aşkım falan klasık lafları söylerim beni gördümü direk etkilenır zaten söze gerek yok ...

0|0
    0|0
  • şiir yazmayan aşık olurmu mutlaka herkesin az çok vardır şiiri aşk yazdırır

0|0
    0|0
  • Çook :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgilim bana bıgun gözlerını gözlerıme degdırdın günden beri yangınımsın güzel gözlüm iyki varsın hep benimle ol yazmıştı çok hoşuma gitmişti hala unutamadım ama malesef ayrıldık ve aradan aylar geçtinde bunun bi şarkı sözü oldunu ögrendim ve şimdi yıllar geçti şuan aptallıma sadec guluyorum :)

1|1
    1|0
  • Kalbimin sahibisin, gözlerimin ışığısın bu kalpte teksin sevgililer günün kutlu olsun ömrüm .. ömrün ömrüme ortak olsun :) sevgililer gününde yazmıştım şiir değil ama söz

1|0
    1|0
  • dün gördüm seni rüyamda.

gülümsüyordun bana.

kalbimm duracak sandım bir anda.

ama anladım sen hiç yoktun benim için anladım hele şükürr kalpsiz heriffff.

2|0
    2|4
  • içimden geldiği zamanlarr ona şirr yazıorum, ve beğeniyor.

0|0
    0|0
  • Benım şairlık yetenegım var.aklmdan bırsuru şiir yazı flan yazarım.arada bı yazarım sevdgme.agladıgı bıle olur.ama burda yazamam.snçta bu sevglmı dusunerek yazdklarm ve sadece ona özel :)

0|0
    0|0
  • Onun yazıp benim etkilendiğim var.

0|0
    0|0
  • bazen ilham geliyor yazıyorum, çok begeniyor hepsini de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...