Paul Walker gerçekten öldü mü? Yoksa film için rol mü yaptılar?

Paul Walker'i tanımazdım filmlerini izlemezdim. Duydum ki Hızlı ve öfkeli filminde oynuyormuş.30 Kasım 2013 yılında trafik kazasında yanarak öldü denildi, yalan haberler çıktı. Gerçekten öldü mü? Çok yakışıklıymış. Çok üzülmüştüm öldüğüne.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• evet öldü onun şakası mı olur

0|0
    0|0
    • Porsche plakalarını karşılaştırdılar uyuşmadığını söylediler, yanarak öldü denildi cesedini göstermediler, başkasının yıllar önce kaza geçirip yaralandığı bir fotoğrafı göstererek Paul Walker denildi o gösterdikleri kişide Gazeteciymiş

• orası öyle de eğer gerçek değilse yaşadığını öğrenirlerse o zaman sahiden öldürürler bu sefer milletle dalga mı geçiyorsunuz diye

Erkekler Ne Diyor 14

• çok yakısıklılar olmuyor dıye bırsey yok sonucta hepımız canlıyız ıster cıcek bocek hayvan ınsan olalım kaderı boyleymıs dıyelım artık canlıların ne kadar yasıcagını bılemeyız

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafası şimdi.

0|1
    0|0
  • Pual vefat ettiğinde film çekimleri bitmişti zaten. Maalesef öldü evet yerinede kardeşleri oynuyacak sanırım geri kalan kısımları. Ama filmde o da var..

0|1
    0|0
  • Bence fılm ıcın rol fılm baslamadan once kamera karsısına gecıp hız kabılıyet deıl felakettır dıyıp fılm baslıcak :)

0|0
    0|1
  • Paul Walker öldü mü
    Issız acun kaldı mı
    Felek öcün aldı mı
    Şimdi yürek yırtılur

şırfıntıya bak benim yüreğim yanıyor somadakilere gelmiş paul walker diyor

1|1
    0|0
  • Kafaya bak ya, çok yakışıklıymış çok üzüldüm diyor. Çirkin olsa üzülmiycek miş.

0|1
    0|0
  • Gerçekten öldü. Erken gitti...

0|1
    0|0
  • Hayır paul walker ölmedi bizim evde saklıyoruz ilk defa size söylüyorum

0|0
    0|1
  • Kimse bilmiyor herkes değişik bişey söylüyor fakat şahsi fikrim yeni filmde geri dönmesi

0|0
    0|0
  • öldü la daha ne filmi olsun işte...

0|1
    0|0
  • Kaç ay geçmiş tartıştık bitti hala aynı konu. Öldüysede Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • ölmüş heralde

0|0
    0|0
  • Öldü diyende var ölmedi diyende

0|0
    0|0
  • su elin kafirine üzüldügün kadar 282 ölen emekci kardeşimize üzülmemişsindir yazık türkler kadar vicdansız millet varmı?

1|1
    0|0
    • Ne alaka? Paul walker den bahsediyo o soruyu dikkatli okursan. Soma ' daki olaylarla bunu karistirma simdi. Ne kadar alakasiz ve sacma bir cevap bu.

• 282 vatandasimiz icin de uzulmustur elbetteki uzulmustur vijdansiz oldugunu felan nerden cikardin abi ya valla anliyamiyorum bir turlu.

Kızlar Ne Diyor 2

• niye rol yapsinlar tatlim?

0|1
    0|0
  • Nick ve soru celiski icinde :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...