İki yıllık üniyi 4 yıla tamamlamak?

4 yıla tamamlamak için DGS sınavı şartmı? 2 yıllıktan bişey olmaz diyolar. iki yıllık bankacılık ve sigortacılık okusam bunu 4 yıla tamamlamam zor olurmu? ya da 2 yıllıktan iş bulabilirmiyim?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıllıkta sınavsız geciş hakkın var
    aöf ye girebilirsin.
    sonra da belki yüksek lisans olayla ugrasırsın
    2 yıllık bitti artık
    diploması yalan yani
    cünkü meslek lisesinden sınavsız gecişler sayesinde deger düştü

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 yıllık bitirdiğinde sigortacılık yapabilirsin ama pek bir yükselme bekleme.. Çalışırken aynı zamanda açıktan işletme vb. okuyabilirsin.. Dgs yle de bu tarz bölümlere geçebilirsin.. Dgs çok kolay bir sınav başarabilirsin istersen..

0|0
    0|0
  • DGS şart diye duymuştum ama tam bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Bu 2 yıllıkları neden bu kadar küçümsüyorlar anlamıyorum. 2 yıllık mezunuyum, devamını getirmedim. Gayet güzel bir işim ve maaşım var...

0|0
    0|1
    • Hangi bölüm

• Makine (daha sonra otomotiv oldu), sayısal bir bölüm.Teknik personel olarak çalışıyorum...

• hiç uğraşma 2 yıllık olarak KPSS sınavına girmek 4 yıllık girmekten daha avantajlı KPSS düşünüyorsan

0|0
    0|0
  • Seneye 2 yıllık özel sağlık üni çakacam bakalım o 4 yıllıklar benim bulduğum işi maaşı alabileceklermi?
    Not:Abim Uzman Doktor:D

0|0
    0|0
  • dgs dışında açıktan sınavsız 4 yıllığa tamamlayabiliyorsun

0|0
    0|0
    • Peki açıktan okusam 3 ve 4. yılı bankacı olabilirmiyim? Yani ilk iki yılı normal okumuş olucam ya da sigortacı olabilirmiyim. açıktan diye dikkate alırlarmı

• 4 yıllık bölümler var işletmeden ya da iktisattan devam edip onun 3. sınıfından lisansa tamamlayabilirsin işte ne güzel 4 yıllık mezun olacaksın tamamladığın bölümün mazunu gözükeceksin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...