arkadaşlar ben neden böyleyim sanal ortamda?

gerçek hayatta dürüst, asla yalan söylemeyen güvenilir bir insanım. Ama sanalda bir şekilde tanıştığım erkek arkadaşlara çok yalan söylerim sanal ortamda. yani sürekli senaryo üretirim dalga geçerim , sonra da sıkılır siler engellerim veya irtibatı keserim işte. ama reelde asla böyle biri değilim, hatta arkadaşlarım kızarlar bile gereğinden fazla dürüst olma diye. acaba sanaldakilerin önemsiz olduklarını düşündüğüm için mi böyleyim anlam veremiyorum?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• onları samimi bulmadığın için ve gerçekte tanımak istemek yerine vakit geçirmek için bence. ayrıca kız bir soru sormuş bu nefret bu kin kusmakta nedir ya? hemen bir sürü şey yazmışlar, yarası olan gocunur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• gerçek hayatta yapamadıklarını sanal alemde yapıyorsun yani sanalda varolan kimliğinde gerçek hayattaki kimliğinde sana ait gerçek hayatta yapamadıklarını toplumsal baskı dolayısıyla yapamadığını sanal hayattaki özgürlükte yapıyorsun aslında tamamen bilinç altını sanal aleme yansıtıyorsun...kısacası

0|0
    0|0
  • insan karakterini sanala veya reele göre değiştirmez neysen osundur aslında ama sen bunun farkında değilsindir buradaki insanlarla normalde görüşmediğin içi umursamıyorsun reeldede biraraya gelirsen öyle dalga falan geçmezsin geçemezsin aslında senin bilinçaltında bazı sıkıntılar var buradaki kişileri umursamıyorsan dışarıdaki kişileride umarsamazsın nasıl alışırsan öyle gider bence kendini dinlendirmen lazım insanlara değer vermen lazım

0|0
    0|0
    • karakter değil de şöyle diyelim sanal ortamda konuştuklarımın hayatımda çok önemi olmadığı için bir ciddiyet de sergilemiyorum

• bak güzel insan aklın başında orası belli ancak insanları bulunduğun ortama göre değerlendirmen yanlış bir davranış tamam burada geyik yapn çok var olmalıda zaten ancak insanlarla alay etmek umursamamak olmaz işte asıl o zaman kendini kandırmış oyalamış oluyorsun

• İyi halt ediyorsun insanlarla dalga geçince eline ne geçiyor. Derdin zaman öldürmekse kimsenin duygularıyla oynama kendine, ailene zaman ayır mutlu ol hayatında.

0|0
    0|0
  • Klavye insanısın demek ki.

0|0
    0|0
  • Haha koptum iyi yapıyorsun bunu reel hayata taşıma

0|0
    0|0
  • Kişiliğiniz yalana müsait demek ki!
    Gerçek hayatta yalan söylemediğinize kediler bile kahkaha ile güler.
    Yalancı için, sanalı reeli olmaz, yalancı yalancıdır!

0|0
    0|0
    • yok işte hakikaten reelde öyle değilm, zaten sorun da burda. bu yüzden bu kadar garip bir durum. dediğiniz gibi olsa zaten sormam böyle bir şey

• valla ne dersen de insan çift karakterli olamz, bana göre sanalda neysen aynısı olmasada burada da öylesindir. şahsen sanalda farklı burada farklı olma ihtiyacı duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Bu siteden öğrendiğim en önemli bilgi:
    Ülkemin kadınıyla bir daha mı, tövbeler tövbesi...
    Çoğunluğu yalancı, sahtekar ve ikiyüzlü...

0|0
    1|0
  • önemsiz olduğunu düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • belkide sanaldakilere güvenmiyorsun sanaldaki arkadaşlığa güvenmiyorsun

0|0
    0|0
  • Şizofren'sin galiba.

0|0
    0|0
  • internet.. sakat teknoloji. kızlarımızı delirtiyor :D

0|0
    0|0
  • Sonra birgun biriyle dalga gecerken kellen gidecek

0|0
    0|0
    • zaten biri çıkıp bir gün çok pis intikam alıcak ondan eminim :D çok kişinin ahı vardır üstümde :/

• say say bitmez :) bu sanal alem var ya artık pazar yerine döndü valla. arkadaşlarım diyor resmen iki farklı kişi görüyoruz biz. sanalda başka , reelde başka kişilik :)

• Çoğu insan burada aslinda gerçekte olmak istediği ama olamadığı kişiligi rahatça yaşıyor , ikinci dünya gibi bişey burası.

• önemsizse neden konuşuyorsun arkadşım bence senin adın başkada ben söylemim

0|0
    0|0
  • al gülüm ver gülüm :)

0|0
    0|0
  • tek nedeni karakterin cok zayıf olduğu icn.ergenlikten cıkamamıssın

0|0
    0|0
  • demekki beynin gerçek te yalan söyleyebilecek ve idare edecek kadar gelişmiş değil ;)

0|0
    0|0
    • gerçekte yalan söylemeyi tercih etmem zaten.

• Nasıl olsa hayatımda bir yeri yok düşüncesi. Onla irtibatı kesmem bir engelle butonuna ya da sil seçeneğine bakıyor.

• evet haklısın ama aynı zamanda o kişi belkide senin etrafta arayıp bulamadığın kişi. belkide sana büyük bir faydası dokunacak. Belki anandan babandan almadığın dersi ondan alacaksın. Benim sana tavsiyem sanal özel tüzel demeden insana saygı duy. kaybedeceğin hiç birşey yok ama kazanacaklarına sen bile şaşıracaksın

• Senin suanda verdigin cvplarda sahte ozaman.yalancisin kizim sen.git burdan.istemiyoz seni

0|0
    0|0
    • ahahahahah

• Dedim.ve oda sonra dediki: ahahahah! Gitmedi gidemedi.bizle gonlunu eglendirdi.kimbilir belkide eglencegi siradaki kisi ben.ben olmaliyim dedim usulca , nefesimi boynuna dogru verirken yavasca...

• kendini hasıl iyi hissediyorsan öyle yaşa hayatını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlarla dalga geçtiğini ima etmişsin. Onlar seninle dalga geçiyor olmasın? Üç-beş kıro kıçınızı kaldırıyor diye, bir triplerdesiniz hepiniz. Sanaldakiler önemsiz bulmuş, fakat oturup tüm gün yazışmış. Emek harcamış ve efor sarfetmiş.

Gel gelelim şimdi sendeki çelişkiye lan.

0|2
    0|0
    • Ahahah kapak :)) agzina saglik. Akli sira milletle dalga geciyormus pehh!

• Çok güzel söylemişsin. Tebrikler.

• neye inanıyorum biliyor musun? kişiliğin sanalı reeli olmaz, olamaz.gerçekten nasılsan burada da onu yaşarsın.ortam farklılığı mani olur sadece, ya da senin almak istediğin şekli farklı kılar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...