O kadar şaşkınım ki. Lütfen izleyin sonuna kadar çok şaşıracaksınız

geçenlerde youtube da gezinirken bi video ile karşılaştım o kadar şaşırdımki izledikten sonra. bunlar gerçekmi değilmi hiç bi bilgim yok. birileri bizi kandırıyo yada bunların hepsi gerçek izledikten sonra bi aptallaşma hissettim kendimde bi bakın derim çok şaşırıcaksınız..

link

link

en ilgincide bu= link

ya bunlar doğrumudur ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• peki peki itiraf ediyorum illuninatiyi ben kurdum ve yöneticisi benim merkezimiz mecidiyeköyde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bir zaman hiçbir büyük güç mesela abd gibi her şeyi tam kontrol edemezler.ülkelerde iç dinamikler ve dış dinamikler birlikte vardır.önemli olan akıllı olup oyunlara gelmemek.

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem bunların zerinde fazla durma.Yoksa saglam kimse bulamazsın.

0|0
    0|0
    • tesadüfen karşılaştım çok şaşırdım ya

• Ben de baya araştırıyordum.Ama çogunun ihtimaller üzerine kurulu oldugunu gördüm.Ayrıca örn;sagapayı illuminati ian etmiler ama adam hergün twitterda bas bas bagırıyor öyle bir şey yok diye..

• İtibar edilmeyecek kadar saçma ve mesnetsiz.

0|0
    0|0
  • wellcome to real world!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya insanların işleri güçleri yok, oturup nelere ne kulplar buluyorlar. Sen akıl fikir ihsan eyle Ya Rabbim! Meyve veren ağaç taşlanır canım. Bu her zaman böyledir. Hadi gençleri anladım da dilinden Allah kelimesini düşürmeyen adama (Orhan Gencebay) yapılacak şey değil ya. Sinirlerim tavan yaptı.

0|0
    0|0
    • gerçek değilse bu kişiler mahkemeye versinler o zaman çok saçma ya

• Saçmalamışlar bence.

0|0
    0|0
    • tövbe tövbe ya

• inanmadım sadece şaşırdım. sana demedim tabiki bunu çıkaran insanlara dedim onu

• hıı anladm müziklerde korkunç olmuş tersten yapmışlar şarkıyı tırstım evde :D

• bunların hepsi doğru acı olan bunları duyan insanların tüm bunların masal olduğunu düşünmesi öyle düşünmenizi sağlıyorlar etrafına bak insanlar insanlıktan çıkmış durumda bunlar nasıl yapıldı? medya televizyon sanatçılar yazarlar kanalıyla ama hala bi çok insan farkında değil malesef işişten geçti bi çoğumuz için ama Allah bu fitneyi sonuca erdirmeyecek

0|0
    1|0
Yükleniyor...