Film ve dizilerin bir yararı var mı sizce?

Mesela ben yabancı dizi ve filmleri çok severim ve hergün izlerim.Sizce bu film ve dizilerin bize bir yararı var mı? Ne dğşğnğyorsunuz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende izliyorum. Var elbette , her dizi de film de olmasa da. Yararlı diziler izlediğin sürece kendini geliştirirsin örnek veriyorum Sherlock. Her insanın izlemesi gereken bir dizi bana göre. Ya da gerçekten yararlı olabilecek filmler de var. Izlediklerine göre değişiyor bence. Ayrıca yabanci diziler ve filmlerle yabancı dilini de geliştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir, kiminin genel kültürünü bilgisini artırır, kiminin mizahını geliştirir kiminin sadece vaktini alır..

0|0
    0|0
  • ne tarz filmler/diziler izlediğine göre degişir. bakış acısı kazandırdıgını dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • İzliyoruz ve unutuyoruz.Ancak tarihi filmler ve/veya biyografiler bize birşey katabilir diye düşünüyorum.Yoksa uzaylıların dünyaya saldırmasının bize bir faydası yok.

0|0
    0|0
  • Valla senelerdir izliyorum bir faydasini gormedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayatı filmlerden dizilerden öğrenecek değiliz elbette ama hayatın ta kendisini anlatan filmler ve (çok az olsa da) diziler vardır, bunlar takip etmeye değer yapımlar. Sokaktaki sıradan insanların sorunlarını anlatan filmler iyidir. Eğer azıcık entelektüel bir ismin senaryosu ise doğal ve gerçekçidirler. Abartılı hanımağalar, kabadayılar, patronlar, bunların tuzu kuru çocuklarının aşk dertlerini anlatanları pas geçerim.

0|0
    0|0
  • ne aradığına bağlı

0|0
    0|0
  • hayal gücün gelişir en fazla heralde. başka bir faydası olacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...