Rihanna soma'ya duyarsız kalmadı...?

Rihanna resmi twitter hesabının arka plan resmine SOMA yı eklemiş.
helal olsun..

siz ne düşünüyorsunuz?

https://twitter.com/rihanna/

Güncellemeler:
neyse size şu şarkıyı armağan ediyorum..https://www.youtube.com/watch?v=lWA2pjMjpBs

0|0
23|19

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman olmayan ülkelerde Küba, Bolivya, Venezuella da maden işçileri 1 gün içi bıraktı 3 günlük yas ilan edildi Rianna ve dünyadaki çoğu insan bu konuyu gündeme taşıdı Barca, Chlsea gibi dünya devleri internet sitelerinde bu konuyu yazdı ve yardım etmek istediklerini söyledi size soruyorum Müslüman ülkeler nerede? Mısır Arabistan Nerede?
    Riannanın en azından aklına gelmiş arapların umrunda değil

3|1
    1|0
    • evet buda doğru. müslüman ülkelerden sadece pakistandan bugun ulusal yas ilan edilmiş. diğer kesimlerden ses seda yok şu an için

• teşekkür ederim

• Çünkü bu yüzden Rihanna o ćok ayrı bir dünya seni çok seviyorum riri❤😍👑Shè is queen

Kızlar Ne Diyor 23

• biz başka ülkelerde bişy olsa koşarız.. halk olarak böyleyiz şimdi rihanna tamam sağolsunda niye büyütülüyoki

0|0
    0|0
  • Nedense bana samimi gelmiyor.
    Yapmacık geliyor

5|0
    0|1
    • olabilir tabi ama en azından bunu yapması benim hoşuma gitti açıkcası.. bazı futbol kulupleride buna benzer destekte bulunmuşlar. hoşuma gitti.

• benim aklima illuminati geliyor..

0|0
    0|0
  • Sevimsiz şey
    Elbette bütün kapitalistler birer "aziz" gibi konuşacaklar, tıpkı Rihanma gibi, milyon dolarlık servete sahip bir aziz.!

3|0
    0|0
  • erdoğanın twitter veya facebook sayfasında böyle bir duyarlılık göstermemesi düşünüldügünde kim olursa olsun güzel bir davranış.

0|2
    1|0
  • Nötrüm. Pek samimi gelmedi.

1|0
    0|0
  • 3, 5 gün sonra siler.. acısı yine ailesine kalır...

0|0
    0|0
  • Ülkemizin başındaki mahluktan (!) çok daha duyarlı ve insancıl olduğunu düşünüyorum. Kim ne derse desin helal olsun valla kadına bu harekette bile art niyet arayan gerizekalıdır zaten.

2|0
    3|0
    • hayyaşa yorumuna sağlık..en iyi cevaba aday bir yorum.. son cümlene uyuyor bazılarının yorumu

• yani bence rihannanın bu davranışını eleştireceğimize ülkemizde neden hala bu olaya bu kadar duyarsız insan var, tayyip bugün somaya gidip ne elde etti gibi konuları konuşsak çok daha gelişiriz ama işte anlatamazsın ki.

• evet bazı kişilere anlatamazsın maalesef.
      boşuna denilmiyor ateş düştüğü yeri yakar diye.

• Güzel birşey.Bizim Türk sanatçılarından daha samimi buluyorum.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum.. türk sanatçılarımızdan öyle flaş bir destek gelmedi. ben göremedim yani.
      biraz duyarlı olmak lazım diye düşünüyorum

• onlar köpek sevsinler hayvan haklarını korusunlar.bana samimiyetsiz geliyor.Tabi hepsi çin diyemem ama çoğunluk öyle

• evet maalesef öyle.

• Kızmayın ama insanların birilerine sempati yaratma cabasından nefret ediyorum.İyi bir sey yapmıs ama senin amacın nedir?

1|0
    0|1
    • nasıl yani benim amacım?
      nedemek şimdi bu?
      sizlerin görüşlerini alıyorum işte. ne saçma bir cevap

• Ne sacma bir soru

• bence saçma olan sensin..
      bir daha yorum yazma benim sorularıma..
      saçma sapan insan

• gereksiz buluyorum, ağzına dahi almasa daha iyi

2|0
    0|0
  • Helal olsun.

0|0
    0|0
  • yakında konsere filan gelmeyi planlıyor herhalde. paragözler işte

1|0
    0|0
  • cok samimiyetsiz hareketler bunnlar.affedersin de, cok da umrundaydi onun olen iscilerimiz...

1|0
    0|0
  • Cok hosuma gitti.

0|1
    1|0
  • eğer gerçekten çıkarsız içinden gelerek yaptıysa ne güzel bir davranış

0|0
    0|0
  • Bana çokta samimi gelmedi

0|0
    0|1
  • yorumlara baktımda çoğu uykuda gençerin

0|0
    0|0
    • neden öyle dedinki

• yahu aklınızı kullansanıza zaten o madende o yangını çıkaran rihannayı yönetenler amaç kargaşa ve gaza getirmek halkı yine gezi olaylarındaki gibi kimse araştıralım vs demiyor varsa yoksa dram dram dram ve yollara düşmek.keyfi protesto yapılan bir ülke daha yoktur cidden

• rihananın haberi yoktur

0|0
    0|0
  • zaten severdim çingeneyi :şukusmiley:

0|0
    3|0
  • Umrundamiymis insanlarin olumu bizde salak salak aa rihanna bizim icin uzulmus diye seviniyoruz rihanna kim arkadaslar basitlesmeyin bu kadar o uzulsun uzulmesin ne farkeder kim oluyormus o ne icin kimler icim calistigini bilmiyormuyuz.

0|0
    0|0
    • Rihanna milyonlara hitap eden biri. küçümseme istersen. Onca yardim teklifi niye geldi saniyorsun. Bunu umursamayanlar utansin.

• Eger rihanna yardim gonderiyorsa bu onun vicdanina ya da vicdansizligina kalmis bir is. Ona minnettar olacak degiliz.

• Ayrica musluman kardesler aciklama yapti filistinde giyabi cenaze namazi kilindi pakistan milli yas ilan etti misir ses cikarmadi diyenler var kendi halkini idam eden esedten mi taziye aciklamasi bekliyorsunuz? Osmanlimiza ait her turlu eseri kiyan yikan suudi bedevi yonetimden mi aciklama bekliyorsunuz arap halklari bizimle uzulup seviniyor bu bizim icin yeter. Kaldiki bunlari da yapmasinlar ne diyeceksiniz yani onlar bize uzulmedi onlar ölsün mu diyecegiz arkadaslar bu ne bizim milli ne ahlaki ne dini degerlerimize geleneklerimize turklugumuze muslumanligimiza uyan birsey degil. Nerde aci varsa biz her daim orda oluruz.

• En azından tarafını belli ediyor insanlar.

0|0
    0|0
  • o gündemdeki her olayı kullanıyor zaten, popülerliği için. hiç samimi bulmuyorum. soma'yı da aptal şeylerine alet etmesin mümkünse.

4|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Bizim Erdoğan'sa örnekler göstererek olabilir normal birşey diyor. Hiç düşünmüyor öleni kalanı. Bu acı, sadece işçilerin yakınlarının değildir; tüm Türkiye'nin acısıdır. Tabii bilene, anlayana. Kimse demesinki bizim başımıza böylesi gelmez. Hiç beklemediğimiz bir anda en sevdiğimiz kişiyi kaybedebiliriz. Öyle ya da böyle; 1sn sonrasına çıkacağımızı kim bilebilir ki!

1|0
    0|0
    • çok doğru kardeşim.. adam kaza diyor.. insanın azcık vicdanı sızlar

• twıt atmak kolay! gelsınde bı konser versın gelırını somaya bıraksın, o zaman anlayım ben onun nasılda soma ıcın duyarlı oldugunu, ehh işte hıc yoktan ıyıdır gıbı bırsey

0|0
    0|1
  • acılarımız, kayıplarımız böyle sanatcıların siyasetçilerin agzına reklam oluyorya çok üzülüyorum

4|0
    0|0
    • aynen. kullanıyorlar resmen insanlar da koyun gibi kanıyor yazık

• evet buda kısmen doğru

• kimsenin gunahını da almak ıstemem gercekten duyarlı olanlar da vardır ıllakı sözüm onlar için degıl

• Sami mi gelsin ya da gelmesin ne var bunda? Kadın oraya bizi anımsatan resim koymuş Somayı koymuş daha ne yapsın en azından Türkiye de yaşayan bazı ünlülerin yapmadığını yabancı bir şarkısı yapıyor gurur duydum ben!

0|0
    0|0
  • O kadına boşuna hayran olmadığımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Dünya eskiden bizim eksenimizde dönerdi. Kim bilir belkide dünyanın sonuna doğru yine 1 numara Türkiye olur. Ama icraatla olur lafla olmaz. Sadece hükümete düşmez iş her vatandaşa düşer, sadece işçi elini taşın altına koymamalı. Patronlar paralarına kıymalı biraz.

0|0
    0|1
  • Helal olsun.

0|0
    0|0
  • böyle önemli toplumsal olayların popüler kültürün ucuz malzemesi haline getirilmesinin tek sebebi senin gibilerdir soran

0|0
    0|1
  • Googledan haberi olmustur allah bilir dicem ama turkiyede sanirim sadece siyah kurdele

0|0
    0|0
  • öyle veya böyle duyarlılık örneğidir. johnny sins bile destek verdi.

0|0
    0|0
  • zaten sevdiğim bir sanatçıydı daha çok sevmemi sağladı

0|0
    0|0
  • Rihanna hesabı kapatılmıştı tekrar aktifmi yaptılar dünya sessiz kalmadı

0|0
    0|0
  • Vatandaşı yumruklayan başbakan mı dersin, protestocuya tekme atan müşavir mi.

0|0
    0|0
  • Ne acı bir felaket dünya çapında 3. Dünya ülkesi olduğu tescillendi Türkiye'nin.

0|0
    0|0
  • en güzel açıklamayı barcelona takımı sayfası yapmış bunlar reklam :S

0|0
    0|0
  • üye artışı olsun maksat.

0|0
    0|0
  • samimi bulmuyorum yaptıgı seyi cıkar amaclı bir yapı diye dusunmeden edemiyorum

1|0
    0|1
  • bir fayda etmez...

2|0
    0|0
Yükleniyor...