En güzel polisiye dizi hangisidir ?

en gerçeğe yakın polisiye dizi hangisidir?. polisleri doğru yansıtan. yok diyorsanız

en azından kötünün iyisi?

Güncellemeler:
herkese yanıtlarından ötürü teşekkür ederim. herkesin zevki farklıymış :) ama bence şuan behzat ç favorim . önceden de ben şeytan ayrıntı da gizlidir 'i çok severdim.
gerçeğe en yakın demem gerekiyordu. ben tam tersi en gerçeğe yakın demişim ya :)

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbirisi tabiki onlar film gerçekte hiç öyle şeyler yok 2 arkadaşım polis ikisinede sordum filmlerle alakası yok diyor polisliğin

1|0
    0|0
    • hiç kuşkusuz öyle tabiki sonuçta insanlar izlesin diye senarist hayal gücünü de kullanıyor. abimde polis evet oda söylüyor. yalnız soruda hani gerçeğe yakın gibi demiştim. asla gerçek olamaz zaten :)):))

• :) rencide etmek değil sadece açıklık getirdim lütfen :)

Erkekler Ne Diyor 13

• yerli behzat reyis.

yabancı: csı

2|0
    0|0
  • 70 yılların dizisi dedektif baretta.başrol oyuncusu dizinin etkisinde kalarak karısını öldürmüş olabilir.yargılandığı cinayet davasında jüri 10 suçlu 1 suçsuz kararına istinaden beraat etti.michell jacson avukatının bir zaferi daha olarak kayıtlara geçti.zira katil olayda kullanılan antika tabancayı banka kiralık kasasından çalmış.kurşunları evdeki özel gizli kasadan çalmış.sonra milyon dolarlık cinayet aleti antika tabancayı olay yerinden 100 m.de çöp konteynerine atmış.

1|0
    0|0
  • Dexter tek geçerim

2|0
    0|0
  • miami vice

1|0
    0|0
  • behzat ç. gelmiş geçmiş en kaliteli yerli polisiye bence.

1|0
    0|1
    • bence de ...

• Teşekkür ederim dostum. beni üzen şey eksilenmiş olmam değil, burada belli bir düşünceyi savunmuş değilim yalnızca fikrimi belirtmişim bu nasıl bir hınçtır ki bir diziyi beğendiği için eksi verilir birine? durumun kişisel olduğunu düşünüyorum. kim bilir hangi soru başlığında cevap veremediği bir laf soktum Allah bilir. keşke biraz yürekli olsa da derdini paylaşsa benimle. her kimse.

• rica ederim. :) ben teşekkür ederim yanıt verdiğin için.

• ben pek dizi izlemem ama önceleri ufaktan baktığım bı kaçtanesı vardı hepsi saçma yanı benım dusuncem bu köütünün iyisini de bulamıyorum bence hepsi kötü ...

1|0
    0|0
    • bu da bir seçim :)

• yok bılıyorum gıttım de hatta oraya

• ne güzel :)

• behzat ç yi izleyene bişey demem ama bana göre cok argo kufur ahlak seviyesi altında bı film yanı her bölümde alkol teşvik ediliyor ;argo küfür tamam bı ınsan argo kufur etse bıle koskoca devletın rutbelı bı polısı bırak rutbelıyı bır poslısı en kucuk devlet görevlisi bile en azından filmde böyle gösterilmemeli gibi polis de küfür etmes diye bişey yok ancak dediğim gibi en azından dfilmde buı sekılde yansıtılammalı büyük mevkıde bir amırın baskomserin böyle argo küfür her sahnede içkiyle gösterilmesi yanı bana göre türk ahlakına aykırı bana göre bide bir savcıyla polisin ılıskısıde grunen yonde tartısmaya acık

yanı tabi izleyene yıne saygım var bısey dıyemem benım görüşlerim bu yönde ...

0|0
    0|0
  • ben karakol u severek izliyordm ama hiçbir açıklama yapmadan kaldırdılar.

1|0
    0|0
  • adam psikopat rıza baaağa :D sherlock holmes

1|0
    0|0
  • bir kere şu adanalı dizisi çok aptalca.. behzat ç iyidir.

1|0
    0|0
  • arka sokaklar :P

kanıt iyidir

0|0
    0|0
    • arka sokakların neyini beğeniyorsun mesela karakter olur yaptıkları bişey olur örnek verebilir misin? gerçi gülmüşsün yoksa dalgamı geçtin :)

• her zaman olay yerine yakında olmaları takdire şayan bir özellik kabul edin :P

• her zaman olay yerine yakın olmalarından ziyada tüm vakalara bakmak takdire şayan hareket :)

• person of interest güzel

0|0
    0|0
  • behzat ç yi geç KANIT adlı dizi birebir doğru ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...