Bu çok tartışmalı bir konu ama benm gibi düşünenler var mı?

Evli bir adam bir başka kadına aşık oluyor ve kadın da ona. Bu adam karısından boşanmak istiyor kadın bu durumu öğrenince inat edip boşanmıyor. Veya adamın evlenmeden önce bir sevdiği oluyor onu unutamadığı için eşinden boşanmak istiyor vs. bu durumda ben nedense hiçbir zaman eşe hak veremedim.onlar arasnda karşılıklı aşk varsa eğer, yapılan şey yanlış da olsa boşanmasan bile ne geçicek eline? bu inat ne diye? ve sen o adamla nasıl aynı yatağa giriceksin? kimse kimseye ömür boyu katlanmak zorunda değil ki. ayrıca ömür boyu sana sadık kalma garantisi de veremez zaten. ne diye zorla tutmaya uğraşıyorsun? bu söylediklerim maddi imkanı olup da sırf inat uğruna boşanmayan kadınlar için. (benle alakalı bir durum yok, bu konuya bakış açımı anlattım )

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın katılıyorum, maddi durumu iyiyse tazminat koparmak içinde inat edebiliyorlar. Çocuk durumuna göre biraz daha katlanılabilir. Neyse Kutsi geldi aklıma karısı boşanırsan bütün açıklarını söylerim, sevgiliside benim vaktimi boşuna mı çaldın 2 kadın bir adam aşk çekilir aradan :)))))))))))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben ağaçları çok severim;
    Taa ki odun olduklarını görene kadar.
    Ağaçlara şiir yazmayı da çok severim;
    Oduna ferman yazsam neye yarar.

0|0
    0|0
  • Yuvayı dişi kuş kurar derler.

0|0
    0|0
  • haklısın sonuçta inat daha fazla huzursuzluk getirir.

0|0
    0|0
  • Madem ömür boyu katlanamaz o zaman niye o masada nikah memurunun söylediği sözleri doğruluyorsun.

0|0
    0|0
    • kmse ilerisinin ne olucanı bilemez. onunla yaşadıkça anlayabilir. ve huzursuz olduğu şeyleri ömür boyu çekmek zorunda değil. kimse kimsenin esiri değil.

• o zaman yeterince tanıyıp evleneceksin çocuk oyuncağı değil bu işler tanıyıp tanımamak size kalmış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadının suçu ne? Evli adamla beraber olana aşık değil metres denir. Adam sevdiğini unutamıyorduysa evlenmeseydi! Tekrar soruyorum kadının suçu ne? Yuva kurmak mı? Gayet iyi yapıyorlar boşanmayarak. Bunu bu kadar haklı bulurken ilerde eşin başkasına aşık olursa metresi için aradan çekilirsin ama bence kabul edilir yanı yok

0|1
    0|0
    • Yazmayı düşündüğüm cevap buydu ^^

• olayı çok sığ düşünüyorsunuz. evlenmeden önce bir başka kadını seviyordur, aile zoruyla başkasıyla evlenmiştir belki? ya da çeşitli psikolojik baskılardan dolayı. benim savunduğum şey şu : bir hata da yapılsa eğer o hata karşılıklı yapılıyorsa onlar kararlarını çoktan vermişler, 3.kişi inat ederek bir yere varamaz. hee inat eder boşanmaz ama adam onla tiksinerek vakit geçirir, yine her fırsatta diğer kadının yanında alır soluğu. durum bundan ibaret. bizim kadınlarımız böyle yaparak küçülüyor işte. seni istemeyeni sen niye istiyorsun ki

• ben pek yorum yapmayı sevmem çünkü eleştirirsem Allah korusun başıma gelir eleştirdiğim gibi davranırım diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Bosanmama sebebi maddiyat ya da esini geri kazanma sevme olayiysa inat diyorlar bosanmamanin adina

0|0
    0|0
    • maddiyatı ayrı tuttum zaten, ama onun dışındakine anlam veremiyorum

Yükleniyor...