Bilgisayardan anlayanlar bakabilir mi? Hata veriyor.?

Arkadaşlar ben Crysis 3 yükledim fakat oyuna girerken hata veriyor girmiyor. Sonra crackta bir sorun olduğunu düşünüp yeni bir crack indirdim yine hata verdi. Tam olarak hata sayılmaz oyunu açarken Crysis 3 görevi sonlandırdı diyor. Aynı böyle http://i.hizliresim.com/ElyjyA.png hata veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim. oyunun kuruluşunda hata yok güzelce kurdum. Ayrıca sistem özelliklerim şöyle onda da bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

RAM= 32 GB

EKRAN KARTI= Asus 4 GB 512 bit GDDR5 Dx 11.2

İŞLEMCİ= Core i7 4960X Soket 2011 3.6GHz 15MB Önbellek

Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Al kardeş muhtemelen çözer sorununu;

rasitkose.blogspot.com.tr/.../...may-durdurdu.html

0|0
    0|0
    • Fixi indirdim geriye sadece ekran kartını güncellemek kalıyor. Çünkü diğer belirtilenlerin hepsini yaptım. Oyunu bilgisayarım oynatıyor fakat ekran kartı güncellemesi var. Güncellemeyi yaparsam sorunun kalkacağını söylüyorum. Ben bilgisayardan anlamıyorum akşam abim gelince ekran kartını güncellemesini söyleyeceğim umarım sorun çözülür. Teşekkür ederim

• Rica ederim, maksat işin görülsün.

Kızlar Ne Diyor 1

• 32-64bit crack farkı varsa yanlıştan çalıştırıyor olabilirsin

0|1
    0|0
    • Düzeldi. Ekran kartı güncellemediğim için çalıştırmıyordu. Şimdi güncelledim ve oyunu açıyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ekran kartı driverini güncellemeni önerebilirim...birde hata ile ilgili araştırma yaparsan daha çok cevap bulabilirsin..

0|0
    0|0
    • Çok kez yaptım. yönetici olarak çalıştırmayı önerdi yaptım gene aynısı gibi kaldı. Tüm sorunları denedim genede açmadı. Ben fazla anlamıyorum bilgisayardan bilgisayar abimin zaten ekran kartı güncellemesi son çare. Ha bilgisayara format atmış kendisi format atmadan önce oyun kuruluydu ve güzelce oynuyordum.

• Peki teşekkürler.

• Rica ederim.

• oyunun bir yerinde eksiklik var ondan olabilir başka yerden indirmeyi dene bazı linkler bozuk oluyor torrenten indiriyorsun anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
    • Oyun kopya yani satın aldım. Bilgisayara format atıldı ondan önce oyun yüklüydü zaten ve güzelce oynuyordum. Formattan sonra tekrar yükledim bu hata çıktı.

• viruste olabilir

0|0
    0|0
  • 1. Kullandığın Crack sağlam değil
    2. Ekran kartı sürücüsü güncel değil.

0|0
    0|0
  • crackini değiştir kardeşim düzelir

0|0
    0|0
  • Oyunda dll dosyasi eksik dostum oyunda eksik dosyalar var...Aldigin yere git değiştir oyunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...