Müzik sizin ruh halinizi ne kadar etkiler?

müzik benim için iyi bir dost gibi kederimi sevincimi coşkumu hüznümü onsuz yaşayamaz oldum.sevdiğim bir şarkıyı veya fon müziğini açar dalar giderim akşamları.ah şu şarkılarda olmasa :P

Güncellemeler:
bilmem belki terazi oldugumdan dır.özelliklerde tesir altında kalmak gibi bişey var sanırım müziği kastedmişler :P

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Müziğe aşık bir insan olarak bu konuya yorum yapmak istiyorum^^
    Müzik dinlemeyi çok severim. Beni iyi hissettiren tek şey o çünkü. Kulaklıksız hiçbir yere gidemem mesela her zaman yanımdadır. Etkiliyor. Mutluyken, mutsuzken her durumda tercih ettiğim tek şey müziktir. Ve her zaman da iyi gelir. Başımın ağrıdığı zamanlar da bile açtığım son ses müziğin başıma iyi geleceğini düşürüm:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çoktan unuturdum ben seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun. Beni çok etkiler. Farklı ruh hallerine sokar. Mutlu oldugumda da mutsuz olduğumda da dinlerim. bir nevi yemek yemek, su içmek gibi bişey benım için :))

0|0
    0|0
  • 🎵 = herşey

0|0
    0|0
  • Neşet ertaş en eğlenceli animda beni deli gibi aglatiyorsa
    Gerisini sen düşün...

0|0
    0|0
  • çok etkiliyor öyle böyle değil
    kaç kere dombıra dinleyip kardeşimi dövmüşlüğüm var

0|0
    0|0
    • :D niye chp li felan mı kardeşin

• türklerin bir tane dili olmadı tarihi boyunca son alfabeye göre azericenin eski türkçe oldugu söylentileri var ama ne kadar doğru bilinmez klavyeyi alan haber yazıyo doğru olsada ne kadar fifi

• Müziksiz yaşayamam, dinlemezsem çıldırırım. Her psikolojik halim de açar kafama göre takılırım lan.

0|0
    0|0
    • o anki duyguyu katmerliyo üzgünsen bunalıma sokuyo ama yalnızın tek dostudur o :D

• Ruhumun gıdası müzik.

0|0
    0|0
  • Müzik benim aşkım desem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle katılıyorum sana :)

0|1
    0|0
  • etkilemiyor hiç

0|0