Dabbe Bir Cin Vakası filmi yorumları neler? Nasıl buldunuz filmi?

Dün arkadaşlarla Dabbe Bir Cin Vakasını izledik..biz son sahnelere karşı baya bir gerildik..şuan bir korku yok ama herkes diyor sonradan çok korktum falan siz nasıl buldunuz hala korkuyor musunuz?

1|0
28|45

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar korkutucu bir film değil

1|0
    0|0
    • yok ya sonu iyiydi :)

• sana neden mesaj atılmıyor bea :)

Erkekler Ne Diyor 44

Kızlar Ne Diyor 28

• Evde tek başına izlenmesine nasıl bakıyorsun

1|0
    0|0
  • Ben hiç sevmedim hiçte korkmadim. Ki baya korkak biriyimdir yani

2|0
    0|0
  • Sinemada izledim. Sonra da netten izledim. Gayet güzel bir film. Fazla korkunç değil ama gerçekçi olması insanı ürkütüyor.

1|0
    0|0
  • canım o biteli kaç sene oldu ya :) dabbe cin carpması üstüne zehri cin çıkıcak :) komikti ama hasan karacadağ filmleri mühtiş. ona birşey diyemeyiz!

1|0
    0|0
  • Hasan Karacadağ'ın başından çıkıyo hep cin filmleri. Çarpılmasa iyidir. Son sahnesi dışında çok etkilemedi beni :Dd

1|0
    0|0
  • Türk yapımı biraz basit geldi ama korkunc malum cinlerlerle dalga gecilmez maazallah carpar falan etkisinde kalirsin bikac gece :D

1|0
    0|0
  • Korkmak için seyretmiştim ama korkunun zerresini alamamıştım. Senaryo, oyunculuk, dekarosyon, efektler herşeyiyle berbat film, tek hatırladığım gürültüden kulak zarım patlayacaktı az kalsın.

1|0
    0|1
  • gülerek izlediğim korku filimlerin den :)

1|0
    0|0
  • yenisi mi çekildi

1|0
    0|0
  • Fazla korkmadim.

1|0
    0|0
  • çok korkmuştum fena bir ay aklıma geldi yani

1|0
    0|0
    • gerçekten mi? sonrada nneden korktun?

• sonradan değil ya o dk dan itibaren korkmaya başladım zaten
      aklıma geldi işte daha sonra gece yatıyordm mesela kalkıp odayı kontrol ediyordum korkudan ya arkamda bişi varsa falan gibi

• :D o hep oluya ya :D aslında büyüyle cin gelmişti keşke onu düşünseydin :))

• ben annemsiz bir ay duşa giremedim *

1|0
    0|0
  • korkunç:))

1|0
    0|0
  • Hayatımda ilk defa bir filmi bitiremedim cunku koskoca salonda 3 kız film izlemistik yani ayaga kalkıp yürüyerek cıkmaktan bile korktuk

1|0
    0|0
  • Cin carpasi bir tik daha iyi konusunu tam hatirlayamadiysam da hic korkmadigimi hatirliyorum.yabancilar daki gibi otdan boktan zombiden korkmaz bizim milletimiz. Musallat tan sonra kaliteli filmler yapilmaya baslandi. Lakin konu bakimindan yetersiz anadolu incelenecek olursa yuzlerce filme konu olacak malzeme cikacaktir. Yonetmen olan barsa babaannemi gonderebilirim :-)

0|0
    0|0
  • Bir sahnede korkmuştum sadece..

1|0
    0|0
  • pek korkmadım
    etkı felan yapmadı..

1|0
    0|0
  • Evde yanlızım izleyemem ama meraktan ölüyorum :D

1|0
    0|0
  • izleyemediğim tek tür.
    fragmanına bile denk gelsem uyuyamyorum.

1|0
    0|0
  • Fena değildi.

1|0
    0|0
  • Güzel bir komedi filmi.

1|0
    0|1
  • berbat bir filmdi.

1|0
    0|1
    • oyunculuklar berbat ötesi. senaryo fena değil ama korku ögelerini beğenmedim. desibel rekorları kıracak gürültü ve insanın kusmasına neden olabilecek sallantılı kamera çekimlerinden başka hiçbir korku öğesi yok. bol bağırış çağırış, bol flu görüntü. bitmek tükenmek bilmeyen diyaloglar ve çok fazla uzamış sahneler de cabası.

• hımm iyi bir analiz :D

• hiç bulmadım

1|0
    0|0
    • oof espirimi? bunu kim yapar diyodum ahada çıktı meydana

• güzel ve gerçekci bir yanı yok , dabbe kuranda gecıyor ama daha şiddetli ve korkulu olacagını anlatıyor ama bunlar dabbeden kacanlar felan gsterıyor , ınsan dabbeyı gordugunde korkudan tas gıbı olur kıpırdıyamaz resmen dalga gecmısler o yuzden hıc de gercegı gıbı bulmadım

• bnde hiç bulmadım drken dalga sandım :))
      , hımm doğru olabilir

• dabbeyi gördüm geldim :) korku filmi hastası olarak çok beğendim hasan karacadağ bu işi biliyor "cin çarpması" da izle derim o daha da korkunç tabi ki karanlık olacak ve mümkünse yalnızken böyle korku severleri görünce çok mutlu oluyorum :)))

0|1
    0|0
  • Yılın en iyi türk filmi.

1|0
    0|2
  • Cinlerde olmasa korku filmi yapcak konumuz yok anasını satim.

0|0
    0|0
  • Altıma s*çtım :D filme yorum yapmak gerekirse.Turkish Horror Story -,- :D Güzel ama çok korkunç

1|0
    0|0
  • Gulmekten yarilmistim

1|0
    0|0
    • o senin bileceğin iş..ama benim sorumda yapmassanız mutlu olurum..

• Hadi gittim gittim gule gule :) fazla kuran okuma kafa yapiyo :/

Yükleniyor...