Hayatımda izlediğim en iyi film, ESARET !..

Arkadaşlar dün akşam saatlerinde evde tek başıma iken film izleyeşim geldi odama gittim PC'mı açtım ve kapıyı kapatıp kulaklığı takip dışarıdan gelen sesler ne olursa olsun kulak asmayacağım dedim ve fimleri incelemeye başladım daha sonra Esaretin Bedeli diye bir film buldum filmin konusunu kısaca özetlemek gerekirse adamın biri karısını bir adamla sevişirken ilişkiye felan girerken yakalıyor ve evi terk edip gidiyor sonra ise içkiye felan vuruyor kendini elinde bir silahta var ama akıllı birisi olucakki içkili olmasına rağmen böyle bir ihanetin oyununa gelmeyip silahı bir nehre atıyor ve onları evin az ilerisinden takip ediyor daha sonra bir sonraki günü eşi ve seviştiği adam yatakta delik deşik bir şekilde ölü bulunuyor adamı apar topar hapse atıyorlar filmi izleyin 10 üzerinden 9 vermesseniz siteye bir daha girmemeye söz veriyorum filmin adı Esaretin Bedeli insanın hayatına yöne veren ve bizlere ders veren en kötü durumlarda bile nasıl iyi şeyler yapılabşleceğinin en çarpıcı örneği bu filmden sonra hayata bakış açım deyişti filmi en az bir 10 defa daha izlemeyi düşünüyorum ve ne kadar fazla kişiye bu filmi izletirsem onlara iyilik yapmış olacağımı düşündüğüm için bu başlığı açtım umarım filmi izledikten sonra yorumlarınızıda aşağıya belirtirsiniz.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hapishaneden çıkınca dışarıya ayak uyduramayıp intihar eden yaşlı amcaya çok üzülmüştüm, keşke gelip bizde kalsa diye düşünmedim değil :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben ızlemıstım daha önce cok guzel bır fılm

0|0
    0|0
  • İzleyip yorum yazıcam teşekkürler tavsiyen için.

0|0
    0|0

• Lütfen, sakın unutma, çünkü çok merak ediyorum sizlerinde hayata ve bazı şeylere bakış açınız deyişicekmi diye.

• kaç senelik film o yaa,güzeldir evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eskidir eskidir ama sağlam filmdir ;)

0|0
    0|0
  • o filmi izlemeyen kalmamıştır.

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmedi benim açıkcası.

0|0
    0|0
  • Yeni bir film değil ama izlemek kısmet olmadı hala meraklandırdın bnei açıkçası :)

0|0
    0|0

• Bu filmi izledikten sonra idam sehpasında nasıl kendini mutlu edebileceğini bile öğreniceksin.

• ben her filmi izleyen biri değilimdir çok seçiciyimdir bu film uzun süredir karşıma çıkıyor vakti geldi galiba artık izlemenin :)

• Aynı şekilde bende öyle çabuk sıkılırım ve zamanım boşa gidicek diye korkar daha ilk 15 dakikada X'e basar kaçarım ama bu filmi izlerken ne bilim ilk 30 dakika geçti yinede kopamadım hatta filmin yarısında bile kopasım geldi ama sonra iyiki çıkmamışım dedim en yakın zamanda filmi PC'me indirmeyi düşünüyorum.

• zaten esaretin bedeli dünyanın en güzel filmi arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • evet güzel filmdir zaten imdb de bir numara

0|0
    0|0
Yükleniyor...