Herhangi bir mekanda karşı cinsten biri sizden izin alarak sevgilinizi dansa davet ederse...

Herhangi bir mekanda karşı cinsten biri sizden izin alarak sevgilinizi dansa davet ederse tepkiniz ne olur?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Bak okuduğum an tek kaşım dikeldi valla ... Şöyle aşağıdan yukarıya bir süzerim onu ne demek istediğimi anlar çeker gider ...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç hoş tepkiler vermem:)) Kızın son dansı olabilir:)) Şaka bir yana da böyle bir şeye cesaret edebilen kızda deli cesareti vardır.Deliyle deli olmam.İsterlerse dans edebilirler.Sevgilimin beni son görüşü olur:)

1|1
    0|0
  • sevgilime bir bakış atarım ve sevgilim o dansa kalkmaz :)

1|1
    0|0
  • Hiç iyi şeyler olmaz :)

0|1
    0|0
  • akıllı olsun aklını alırım...

0|1
    0|0
  • Olabilir.. Güzel bir fantazi..

0|1
    0|0
  • aklini alirim her ikisininde :))) noluyoruz

0|1
    0|0
  • bence sevgilim kendisi cevap verebilir, onun yerine niye ben cevap vereyim ki kiza.

0|1
    0|0
  • Burasi benim coplugum,horozuma ellesme der...

Kişelerim.

0|1
    0|0
  • Pardon?

0|1
    0|0
  • Höst dur bakalım! :D

0|1
    0|0
  • Sorun değil olabilir.

0|1
    0|0
  • çarşı karışır :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lannnnnnnnnnnn

Çıkar giderim, henüz o kadar centilmen değilim :)

Yok yok çıkıp gitmem. Tabi dans kaldıran tanıdık biriyse sorun yok da yabancı biriyse "özür dilerim beyefendi, biz de hanımefendiyle şimdi dansa kalkıyorduk" diyerekten kibarca redderedim ve sevgilimle dans ederim.

1|1
    0|0
  • mekanda kimse yoksa döverin çocugu varsada gel dışarı çıkıp hava alalım senle derim..

0|1
    0|0
  • sevgilimin kalkmamasına bakarım kalkmamalı kalkarsa o iş orada biter bana bile sormaması lazım etmek istemiyorum diyecek laf bana kadar gelmemeli

0|1
    0|0
  • bir hoca bulurum ailesine zahmet olmasın diye

0|1
    0|0
  • gel birlikte dans edelim derim :)

0|1
    0|0
  • bakışlarım okişinin buna cüret etmesini engeller :)

0|1
    0|0
  • oylum oylum oyarim.dalagini alir ‘ icinde titreyiveririm oracikta

0|0
    0|0
Yükleniyor...