1 senede ne kadar değişiklik olabilir?

Başımdan geçen bir olay nedeniyle hırs yaptım 1 sene sonra yine bu ay çok farklı olucağıma söz verdim kendime. Şimdi size soruyorum. 1 senede insan istediği kiloya ulaşır mı, yabancı dili çok iyi öğrenebilir mi? resim yapma yeteneğini geliştirebilir mi? Yüzündeki istenmeyen sivilce ve aknelerden tamamen kurtulabilir mi? :))

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Resim ve dil için birşey diyemem diğerleri içinse çalışman gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilir neden olmasın. Sen yeterki iste

0|0
    0|0
  • bunlar ne ya şaka mı yapıyosun :D kararını verdikten sonra bir sayfa değiştirebilceğin şey çıkar. bu saydıklarına 1 sene çok bile ^^

0|0
    0|0
  • Hepsini bir anda yapamasa da çoğunu yapabilir.Azim insana neler yaptırmaz ki :).
    En büyük destekçinim :DDD

0|0
    0|0
  • Geçen gün haberlerde gördüm çocuk 135 kilodan astsubay okuluna girmek için 6 ayda 55 kilo vermiş gerisini sen düşün...

0|0
    0|0
  • hırs eden beton deliyor onlar neden olmasın :D

0|0
    0|0
  • olur tabi ki ama çok azimle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir diyetisyene git. muhtemelen yedğin yağlı şeylerden kilo alıyorsundur ve ister istemez sivilceye de sebep oluyordur bu. kilo vermeye başla. daha sonra bir dil kursuna yazıl. resim yapmasan da olur ama onun da kursuna yazılabilirsin ücretsiz kurslar falan da var. zaten rahatlayınca muhtemelen sivilcelerin de gider. Gitmezse de son olarak bir dermatoloğa gidersin olur biter.

0|0
    0|0
    • 50 kiloyum. kilom normal fakat vücudumun şekillenmesini istiyorum. biraz göbek var ve vücudum yumuşak.

• Bu durumda spor yapmalısın. göbek eritici hareketler ile kurtulabilirsin.

• İnsan istedikten sonra bunları bir seneden daha az bir sürede bile yapabilir. Hatta sadece bunları değil daha fazlasını bile yapabilirsin. Önemli olan karar vermiş olmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...