Latin dansları hakkında ne düşünüyorsunuz?

latin danslarını oldum olası çok sevmişimdir. Bir kaç aylığına kurslara gittiğim de oldu. Biraz bachata ve salsa biliyorum. Dans gecelerine gitmişliğim de var, en azından oturup sadece izlemek yerine eşlik edebilecek kadar bişeyler öğrendim. çok iyi düzeyde öğrenebilmiş olmayı isterdim ne yazık ki yeteneksiz olduğumu düşünüyorum. Dans yeteneği doğuştan gelen bişeydir gibime geliyor :)) sizlerden latin danslarına meraklı olanlar var mı, yani sadece izlemek değil dans edebilen var mı? özellikle erkeklerden var mı birileri çok merak ediyorum :)

• dans kim ben kim
    0% (0)30% (3)30% (3)Oy Ver
  • çok iyi dans ederim
    0% (0)20% (2)20% (2)Oy Ver
  • dans edemem sadece izlerim
    0% (0)50% (5)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• dans kim ben kim

0|0
    0|0
  • Bir kız var linkini atamam ama çok güzel oynuyor ama kız da diyemem tay gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • latın dansları oldugunu

0|0
    1|0
  • dans edemem sadece izlerim

0|0
    0|0
  • 4 aydır latin dans egitimi ama daha once de halk ouyunları ile ugrasıyordum iyi dans ettiğime inanıyorum

0|0
    0|0
    • süper ;)

• ben tekirdağlı değilim, iş için buradayım :)

• anladım nerelisin peki :) bende iş için antalyadayım zaten.. bu arada ne işle ugrasıyorsun

• saçma ve sıkıcı..

0|0
    0|0
  • dans edemem sadece izlerim bir tanıdığım ispanyada flemenko izlemiş onun rsmini atmıştıcidden güzel gibiydi

0|0
    0|0
    • nasıl yani resme göre mi karar verdiniz anlamadım ben :)

• evet ^^ resimde bir bayan dans ediyordu ^^ güzel bir bayandı tam yalan söylemenin anlamı yok ^^ giysisi maviydi ^^

• danslarını bilmemde kızları çok güzel :D

0|0
    0|0
  • güzel dans ederim ama ettiğimin dansın adını bilmem çık ortaya atıl :D

0|0
    0|0
  • salsa yaparım.

0|0
    0|0
  • biraz Bachata biliyorum.

0|0
    0|0
  • ben izlemesini severim :D

0|0
    0|0
  • çok iyi dans ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dans nasıl sevilmez ki? Konservatuvar okumayı gerçekten çok isterdim. Mevut yeteneğimin üzerinde durmadım. Hobi olarak yapmak için de çok eksiğim.

Erkek arkadaşımı alıp Latin Dans Geceleri'ne katılmayı düşünüyorum. Her ne kadar kendisi "seni tek bırakmamak için geleceğim" dese bile.

0|0
    0|0
    • erkek arkdaşınla gitmende fayda var yoksa istenmedik durumlar ortaya çıkabilir :) öyle ortamlarda insanlar çok rahat davranıyorlar, tanımadığın birileri gelip apar topar dansa kaldırıyor filan ehe :)

• Güzel dans ediyorsa benim için sorun yok, eşlik ederim ama olası bir kıskançlık krizi yaratmamak için geceye partnerinle katılman en doğrusu olacaktır :)

• muhtesemdirler. iki ay gittim kursa ama isten dolayi biraktim. hem partnerim olmadigi icin skldm devam etmedim

0|0
    0|0
    • aynen ya partner sorunu oluyor genelde. ben de gittiğim yerde partner bulamadım, genelde kızlar vardı erkekleri dönüşümlü olarak kullanıyorduk partner olarak :))

• :))))) aslinda akillari olsa gelirlerdi ama neyse...

• ahaha haklısın ;)

• Kursa filan gitmedim ama halay dışında her türlü oyuna ayak uydurabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...