Araç bilgisi olan bir bakabilir mi? (Volkswagen)?

İyi günler Arkadaşlar birşey sormak ıstıyorum şu an bir vw serisinden Passat marka araç alacagızda bu modelde Trendline.hingline.Exclusiv.COmfortline Ne anlama gelmektedir Yani birbirlerinden farkı nedir yardımcı olurmusunuz bilen birisi?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Vw'lerde en dolu model, highline 2'dir. Biz ona full+full diyoruz. Bi'düsügü highline oluyor onun bi' tık altında yani.
    Trendline ise en boşlarından biri tavsiye etmem. Diğerleri highline ile trendline arasında kalan modeller zaten, keyfine kalmış ama alacaksan highline 2 al derim.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler öğrendıgım iyi oldu şimdi Farkettım özellik olarak bırbırlerınden cok farklılar deri koltuklar sunroof vs vs hingline daha iyi

• Hmm sen eski kasalardan bahsediyorsun. Yeni modelleri degerlendirmistim ama duyduğuma göre makyajlı kasa vw'lerin en beğenilen modelleriydi bi' aralar.
      1,9 motor TDI.
      İyice baktır öyle al derim. Özellikle motor ve şanzıman bölümlerini..
      Malum arabaların en önemli kısımları.

• Evet eski kasalardan bahsedıyorum Kesinlikle en çok tutulan 1,9 TDİ Vallahi şu an temız arıyorum bulduğum anda ki zaten direk servisine götüreceğim aldığım.Esasında benim istediğim araç audi a6 2006 2007 modelleriydi fakat babam acemeliğini bunla at ilerde ona geçersinzaten dedi. ilk aracım bu arada bakalım yoğun talep üzerine bu aracı onerdiler bu ay sonuna kadar alıp kullanıcam Allahın izni ile

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• passat güzel araç

0|0
    0|0
  • dostum sorduğun soru hakkında benim bir bilgim yok ama passat araçları çok severim, eğer ki alacak olursanız çok iyi bir seçim yapmış olursunuz bana göre.. hayırlısı olsun !

0|0
    0|0
Yükleniyor...