İzlediginiz ve unutamadıgınız ya da sizi hiçbirşeyi etkilemedigi kadar etkileyen filmler...?

Evet arkadaslar bu ilk sorum ve film manyagı oldugum için hala izlemedigim çokca filmler var...Başlıktada yazdıgım gibi unutamadıgınız cok guldugunuz cok agladıgınız, korktugunuz hayran kaldıgınız sizi içine hapseden filmleri yazarmısınız...Kendi ilk 10 film listenizide yazabilirsiniz istege baglı... :)

Güncellemeler:
...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Matrix serisi hayatımın dönüm noktası olan bu seri benim gözümde filmden çok öte bir hal aldı hayattaki bir çok şeyi sorgulamamda önemli rol oynadı.. Ben genelde seri filmlerin etkisi altında kalırım başarılı yönetmenler film içinde bir dünya yaratmayı becerebiliyor ve sizede orda bir yer veriyor Lord of the rings , Terminatör , Resident Evil , The Godfather , Geleceğe dönüş , Elm sokağında kabus , Saw bu serileri her sene izlerim baştan başlayarak boş zamanlarımda :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim en çok aklımda kalan ve çok etkileyen film teksas katliamı bu filmi küçükken izledim ve hala aklımda :)) en çok sevdiğim film ise siyah giyen adamlar genelde bilim kurgu benim ilgi alanım

0|0
    0|0
  • Gunesi gordum filmi beni cok etkilemisti sonunda agladim anasini satim asadfs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok basit gibi duran ilk 30 dakkası çocuk filmi gibi olan fakat sonrası beni kendine hapseden savaş filmi = MY WAY (bnm yolum) ..kore filmidir gerçekten bir film kendi içinde bu kadar mı değişiklik yaşar harika bir film ama sabrederek izlemen lazım ilk 30 dkkası sıkıcı ama mecburi izlenmesi gerekio

0|0
    0|0
  • İnception
    Titanic
    Hitch
    Wanted
    Real Steel
    Pacıfıc rım
    Jumanji
    .
    .
    .