Avrupa kültüründe sevdiğiniz ya da Türk kültüründe olmasını istediğinniz bir unsur var mı?

Avrupa kültüründe sevdiğiniz ya da Türk kültüründe olmasını istediğinniz bir unsur var mı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kültürü bellidir artık değişmez. istesekte istemekte bu kültürün insanıyız. beğenmeyen zaten avrupalılar gibi giyinir kuşanır yer vb.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ablam havaalanında çalışıyor bir ara israile tel aviv oteline gitmişlerdi. Gezmeye çıkmışlar , dışarıda trafikte bayan / erkek farketmez karsıdan karsıya geçmek istedğinde trafikteki arabalar duruyormuş saygıdan :) bunu söylemek istedim.

0|0
    0|0
  • ben özellikle avrupalı kadının hayata bakışını, modern ve medeni oluşunu seviyorum.Bizim çakma imitasyon basit türk kadınları gibi sadece erkekleri fiziksel olarak düşünmüyorlar.Kafalarına ve ruhlarına uyan bir erkek için yapamayacakları şey yoktur.

İnsanlarla iletişim kurmaktan, sohbet edip tanışmaktan, asla imtina etmezler, bizim türk kadınları gibi ne gördüm delisi yobaz değildirler.

1|0
    0|1
  • Devletin bireye olan güveni.

0|0
    0|0
  • Ben hiçbişey istemem aksine bize onlardan geçen kültür olarak ne varsa bırakıp Türk Kültürünü kendi kültürümüzü yasatmamiz daha dogru olur bence

0|0
    0|0
  • Globalizme hayır!
    Yaşasın Türk Töresi!

0|0
    0|0
  • her şeyi bilirim ama hiç bir şeyi de bilmem kafasından çıkmalarını isterdim. ( Türk kültürü için)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cocuklarin birey kabul edilmesi ve bir konu hakkinda fikrini söylenek istediginde susturulmamasi, hoslanmadiklari kisilere tepkilerini koyduklarinda ayip diye azarlanmamasi vs vs.

0|0
    0|0
  • kültür değil de, türkiyede trafikte yayaları ezme girişiminde bulunmak yerine yayaya geçme hakkı verseler avrupadaki gibi iyi olurdu.

0|1
    0|0
  • avrupa kültürünü bilmem ama türk kültüründe avrupa kültürüne dair birşey görmek istemiyorum

0|3
    2|0
  • Paskalya, noel, cadılar bayramı olmasını çok isterdim

1|0
    0|1
  • Noel baba Türk zaten.
    Onlar bizden aldı ahah. ^

0|0
    0|0
  • insanların sürekli birbirlerinin ne yaptığıyla ilgilenmemesi

1|0
    0|0