aramızda hiç bir diziyi izlemeyen var mı merak ediyorum?

yabancı ya da Türk farketmez hiç bir diziyi izlemeyen var mı? izlemiyosanız neden izlemiyosunuz izliyosanız hangi diziyi beğenip izliyosunuz?
ben the orginals, the vampire diares , güneşi beklerken dizilerini seviyorum izliyorum

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• The 100
    The Originals
    Game Of Thrones
    Revolution izliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 3 senedir son 4-5 aya kadar dizi izlemiyordum sanırım. Nedeni de yok.

0|0
    0|0
  • Sadece bir kaç dizi izledim.

0|0
    0|0
  • Game of Thrones, Hannibal, Family Guy, Da Vinci's Demons, Person of Interest, Banshee, Supernatural devam edip, takip ettiğim aklıma gelenler.

0|0
    0|0
  • 12 yıldır tv izlemem haberleri filan başka türlü takip ederim. Yabancı dizi film filan da pek meraklı değilim ne kurtlar vadisini ne Lost'u ne başkasını izlemedim :)

0|0
    0|0
  • Supernaturel, TheWalkingDead, TheVampireDiaries, Game Of Thrones, Spartacus, TeenWolf, Dexter, One Piece.

0|0
    0|0
  • Supernatural, The vampire diaries, The Originals, Game Of Thrones, The Glee, How I Met You Mother, The Big Bang theoriy, Fringe, 100, Ve nice dizilerin hepsini izliyorum hergün yeni bölümlerini dahi.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum her gece istiklal caddesinde gezip milyonlarca insanın hayat hikayelerine şahit oluyorum bu daha güzel bence :)

0|0
    0|0
  • önceden kurtlar vadisini izlerdim memati öldükten sonra onu da izlemiyorum çünkü kaliteli diziler yok. film izlerim genelde

0|0
    0|0
  • hiç bir diziyi izlemiyorum. bitirdiğim bir dizide şu ana kadar mevcut değil. çabuk sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda seyretmıyorum

0|0
    0|0
  • bir tek stv de cavir var onu izliyorum komik bulduğum için onun haricinde doğru düzgün tv izlemem

0|0
    0|1
  • İzlemiyorum. Diziler kalitesiz ve vakit kaybı gibi geliyor. Sinema izlerim, işi olay yerinde bitirip hayatıma bakarım.

0|0
    0|0
  • hiç dizi izlemiyorum...

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben izlemiyorum, daha faydali seyler yapiyorum, ne gibi diceksin.deme bosver :)

0|0
    0|0
  • evet o benim dizi izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • türk dizilerinden yanlızca yalan dünya yı izliyorum.
    yabancı dizleri daha çok takip ederim.

0|0
    0|1
  • Hıcbır dızıyı ızlemıyorummm..Tv de ızlemıyorumm

0|0
    0|1
  • Spartacus bı de prison berak bı de walkıng dead bı de vıkıngler bıde kurtlar vadısı bıde qasadaddaa

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum. dizi sevmem arada film izlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Neredeyse hiç izlemiyorum diyebilirim. Tv kültürüm hiç yok. Takip ettiğim de bir Game of Thrones var.

0|0
    0|0
  • 2 aydır izlememiştim dün izlemediğim dizileri izledim anime izlemeyi tercih ediyorum diziden daha güzel

0|0
    0|0
  • Hiç izlemiyorum dizi bana boğucu ve saçma geliyorlar

0|1
    0|0
  • izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ceolar falandır anca :D

0|0
    0|0
  • denk gelirse evdeysem bakarım...

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Türk dizileri izlemiyorum ama yabancı izliyorum.

0|0
    0|0
  • ben izlemiyorum hiçbiriniii

0|0
    0|0
  • Dizi-film seyretmekten hoşlanmam, kitapları seviyorum ben...

0|0
    0|0
  • Bir tane bile izlemiyorum. Bir şeyler okumak daha cazip geliyor. Ya da oturup ailem ile muhabbet etmek.. Genelde ses olsun diye açık zaten tv.

0|1
    0|0
  • Sadece Haven izliyorum. Onun dısında Rizzoli & Isles ve Friends arada izliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...