Önerebileceğiniz komedi filmi var mı?

Ne zamandır güzel bir komedi filmi arıyorum. Gülmekten yanaklarım ağrısın istiyorum. Önerebilceğiniz film var mı?

(ama bazı komediler var hep belden aşağı espirilerle komedi yapmaya çalışıyor, bu filmleri önermeyin lütfen.) =)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana sadece bi film söylicem o filmi izle başka hiç bişey istemiceksin :D ( ALİ G BAŞBELASI ) şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-kapak güzeli

2-asabiyim (adam sandler)

3-büyükler (adam sandler)

4-felekten bir gece (the hangover)

5-git başımdan

6-beceriksizler (the half baked)

7-clıck(adam sandler)

izle yarıl o derece yani

0|0
    0|0
    • www . kralmp4 . com burdan indirebilirsin

• the hangover herkesın ağzındaydı komed fılmı dıe bende ızledm ama hep belden aşşağı espirilerle komedı yapmışlar ben böle ıstemıyorum

• ama bu filmi kaçırmamalısın bence asagı yukarı farketmez bu fılm ızlenir illa izlemem diosan digerlerin izle

• tam istediğin türde bir kaç film var sana önerebileceğim...

marley ve ben (marley & me )

şansa bak (just my luck) - özellikle tavsiyemdir

hayali üniversite (accepted)

bu üçünüde izle. gelip bana teşekkür ediceksin:)

0|0
    0|0
  • Keloğlan Masalları..

0|0
    0|0
  • recep ivedik'i seyret. Ben ne zaman seyretsem gülmekten gözlerim yaşarıyor. :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam Judd Apatow bu konuda mükemmeldir harika bir yapımcıdır diyordum ki parantez içini okudum vazgeçtim. Size göre değilmiş önereceğim filmler demek ki... Jim Carrey'nin, Adam Sandler'ın ve Steve Carell'ın filmleri fena değildir... Ne denir ki... Türk olarak da Tosun Paşa, Neşeli Günler, Hababam Sınıfı, Süt Kardeşler, Yedi Bela Hüsnü, Korkusuz Korkak vs vs... kısaca Şener Şen ve Kemal Sunal olsun gerisi mühim değil...

0|0
    0|0
  • hangover çok güzeldii

0|0
    0|0
  • Komedi filmi çok sevmeyen biri olarak,

Çakallarla dansı beğenmiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...