Televizyon ekranlarında rastladığımız yarışma programlarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Yetenek Sizsiniz , Survivor , Kazanmak İçin 1 Dk , Şanslı Masa v.b tipi yarışma programları hakkında düşünceniz nedir ?

Benim şahsi düşüncem bu tür yarışmaların oradaki insanları aşağılayıcı tavırlar takındığını düşünüyorum , kanımca 2 kuruş para için orda çıkıp takla atmak , saçma sapan hareketler yapmak oradaki ciğerii beş para etmez adamlara yağ çekmek onlar karşısında gülünç duruma düşmek ölmekten daha ağır. Sizin düşünceleriniz neler (Bu arada Kim Milyoner Olmak İster , Kelime Oyunu bir zamanlar Pasaport gibi kültür , bilgi yarışmaları az önceki bahsettiğim program çemberlerinin dışında)

Güncellemeler:
Aşağıdaki yorumlardan bi program daha aklıma geldi , wipeout ... Mide bulandırıcı

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ben şu zayıflamak için yapılan programın rezalet olduğunu düşünüyorum. o kadar ağır sporlar ağır bir tempo uyguluyorlarki bir buçuk ayda bir tanesi 12 kilo mu ne vermişti çok yanlış bence. bir anda bu kadar kilo vermek çok zararlı ve günlük hayatlarında da uyabilecekleri bir tempo spor hayatı uygulanmalı. oradan zayıflamış olarak çıkacaklar diyelim ama sonra onlar aynı tempoyu uygulayamayacak ve daha çok kilo alacaklar. sadece reyting için insanların hayatıyla oynuyorlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kim milyoner olmak ister dışında hiç birini izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece Kim Milyoner Olmak İster'i izliyorum arada. Benim asıl istediğim the Weakest Link in uyarlanması. Daha çok bilgi yarışması olsun. Bana ne milletin kaç para kazandığı yani.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum .Bir arkadaşım Wipeout yarışmasına katıldı .Para için değil zevk için.Varlıklı bir kişi kendisi.Ve kazandı .Ben pek alaka kuramadım .Tabi herkesin düşüncesi kendine.

0|0
    0|0
    • Fikrimce para için ya da zevk için parayla ya da ücretsiz yapılabilecek daha hoş şeyler , daha eğlenceli şeyler var .

• wipeout aklıma gelmedi deyince onunda aklına gelmeme ihtimalini düşündüm arkadasım .Onun sonunda da para yokmu sankı .

Evlendirme programlarını çok sacma buluyorum .O kadar.

• tek kelımeyle rezıllık oldugunu dusunuyorummm

0|0
    0|0
  • Hepten izlememek en iyisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kim Milyoner Olmak İster'i izliyorum

Bazen de yetenek sizsinize bakarım

Diğer yarışmalar güzel değil

0|0
    0|0