Sizce doğup büyüdüğünüz şehirden biriyle mi yoksa farklı şehirden biriyle evlenmek mi?

Bence evlenirken göz önünde bulundurulması gereken ayrıntılardan biri... Sonuçta kültür farkı oluyor şehirden şehire özellikle kıyı kesimiyle :) iç kesimlerde :)... O yüzden acaba diyorum evleneceğimiz insanı seçme şansımız olursa (hiç tanımadığımız bir insana kendimizi kaptırıp aniden hızlı bir şekilde gelişip sonuçlanmazsa her şey) bunu da göz önünde bulundurmalı mıyız?

Güncellemeler:
bence en büyük sorun yemek kısmında olur :))) bi adanalı olarak egeli bir kız alsam çok sorun yaşarız sanırım yemek kısmında... onlar otçul biz etçil :)

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem düşünmedim nereden olsun diye.. İçimde çekim hissediyorsam nereli olduğu fark etmez. Ben kişiliğine bakarım. Evet kültür farkı olabilir, en belirgin de yemek kültürü fark edecektir; ama zamanla birbirimizin yemeklerine alışırız. Büyük ihtimal ikimizde başka bir şehirde çalışıp yaşayacağımıza göre sorun olmayacak, herşey zaten birbirine girecektir :) ayrıca ailelere yakın olmamak da gerek, herşeye karışma potansiyeline sahip olabilirler :p Karşılıklı saygı olduktan sonra kültür farkı problem değil.

0|0
    0|0
    • bence en büyük sorun yemek bi adanalı olarak egeli bir kız alsam çok sorun yaşarız sanırım yemek kısmında onlar otçul biz etçil :)

• birşey olmaz ya onlar bizden et yemeyi öğrenir, biz onlardan ot yemeyi öğreniriz :)) ee arada sebze de yemek gerek dimi ama :)) kebaba alıştırırsın, her hafta yansın mangallar ^^ oh mis gibi

Kızlar Ne Diyor 8

• farklı kültürü tanımakta sakınca yok saygı olduktan sonra kültürler harmanlanabilir

0|1
    0|0
  • farkli şehr zor ya biz bulgaristana gitmiştik 1seneliğine oraya taşınmıştık her sabah ezan sesi yerine çan sesi duymak farklı yerler fln ilk değişik değiliyo hoşuna gidio ama sonra bakkalını bile özlüyorsun biliyorum benmmki yurtdışı oldu ama farklı şehirde öyle olur heralde çan sesi olmasada doğup büyüdüğün yer gibi olmaz tabiş bu bnm düşüncem :)

0|0
    0|0
  • farklı kültürden biri iyidir

0|0
    0|0
  • Ben olsam farklı şehirden birini seçerdim heralde :)

0|0
    0|0
  • farklı şehirden biri daha iyidir. çevremdeki evliliklere bakarak yorumlarsam farklı şehirden biri süperdir.

0|0
    0|0
  • Doğup büyüdüğüm şehirden birisiyle evlenmek isterim.

0|0
    0|0
  • Farklı şehirden biri olursa beni alıp götürme ihtimali olur, burdan olması daha iyi :D

0|0
    0|0
  • farklı kültürden biri olabilir aslında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence kendi memleketinden olacak neden ? birincisi dedigin gibi kültür farkı 2. atıyorum kayseriden gittin aldın dielim sen adanadasın teyzem hastalandı hoppa kayseri kuzenim evleniyor hoppa kayseri dayım evleniyor hoppa kayseri bayram geldii hoppa kayseri bi ton masraf ve yol çilesi artık sen düşün

0|1
    0|0
  • Kültür farkı fazla buyuk olmadikca farklı sehirden,ulkeden biride olabilir.Ben balkanlar bolgesinde yasadigim icin rumeli turklerinin sahip oldugu kulture yakin bir ulkeden biriyle evlenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Bende nedense bilmiyorum ama. Ankaradaki kızlar çok ilgimi çekiyor :D

0|0
    0|0
    • izmir desen anlicam da ankara ne iş abi bi anı falan mı var platonik :)))

Yükleniyor...