Hoşlandığım çocuğa nasıl ulaşırım? Garip bir hikaye bu ama bi baksan yardım etsen fena olmaz

Arkadaşlarla gittiğim canlı müzik ortamında bi çocuk gördüm. Hemen yan masamızdalardı ve kalabalıktılar. O masadan biriyle biraz sohbet ettik o akşam. Ama hoşlandığım o çocukla bi muhabbetimiz olmadı. 2 ay oldu. Hala onu faceden ve başka yerlerden takip ediyorum. Takıldığımız mekanlar aynı. Sevgilisi vardı ve ayrıldılar. O akşam sohbet ettiğimiz çocuk da ortalarda yok. Yoksa ordan işi bağlardım belki. Bu çocuğu nasıl ayarlarım?

Güncellemeler:
çok yardımcı oldunuz hemen denicem :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• takıntı yaptıgın belli belkide cocuğa ulaşamadıgın için kendini çabuk kaptırmıssın..

ama bi erkek olarak sunu soyleyebilirim siz bayanlar yeterki ayarlamak isteyin yaparsınız ;)

0|0
    0|0
    • orda haklısında bu farklı pek cesaretlenemiyorum. ha bi de takıntıda olabilir bunu çok düşündüm :D

• face case neyse ordan bi merhaba de bakalım ne diyecek?

0|0
    0|0
  • faceden "hey çocuk sevişelim mi diye mesaj at olay tamamdır"

1|0
    0|1
  • merhaba televole de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• faceden bir merhaba ile başla gerisi gelirse bulursun yolu gelmezse unut gitsin

0|0
    0|0
  • faceden ekle benı hatırladın mı şurda karşılaştık gibisinden konuş.

0|0
    0|0
    • haklısın başka kişilerle tanışmam çok kolay oluyo ama onu farklı gördüğüm için pek cesaret gelmiyo işte. terslenme durumuda var tabi berbat bişey

Yükleniyor...