Unutulmaz film replikleri paylaşmak isteyenler var mı?

.Scarface

”Ben her zaman doğruyu söylerim, yalan söylerken bile.”

Esaretin Bedeli:"Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez."

”Bir erkek sana kelimeleriyle dokunmaya başladığında elleri uzakta değildir.”vs gibi...

Güncellemeler:
replikleri yazarken lütfen hangi film oldugunu belirtirseniz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• FORREST GUMP :

I'm forrest, forrest gump

Bir delikanlının hatırladığı şeyler çok gariptir. Çünkü ben doğduğumu hatırlamıyorum, İlk noelimde ne aldığımı da hatırlamıyorum,sonra ilk kez ne zaman pikniğe çıktığımıda bilmiyorum. Ama,dünyadaki en tatlı sesi duyduğum anı çok iyi hem de çok iyi hatırlıyorum.

run forrest run!

1|0
    0|0
    • - Neden ölüyorsun anne?

+ Vaktim doldu, sıram geldi. Ah hayır, sakın korkma bir tanem; ölümde hayatın bir parçası. Hepimizin kaderinde olan bir şey. Bunu bilmiyordum ama senin annen olmak da kaderimde vardı. Elimden geleni yaptım.

- Çok iyiydin anne.

+ Ben insanın kaderini kendinin çizdiğine inanırım. Tanrının sana verdiklerini en iyi şekilde değerlendirmelisin.

- Benim kaderimde ne var anne?

+ Onu kendin bulman gerekecek

Erkekler Ne Diyor 10

• -Orçun ben senin babanım

*Biliyorum

-Ben sana 3D plazma tv aldım.Onuda biliyosun.

*Biliyorum

-Neden aldım

*Kampanya vardı...(yalan dünya)

“al işte.. hiç ağzından çıkanla kulağının duyduğunun birbirinin tuttuğunu ben daha görmedim.”(yalan dünya)

‎”Senin bu kadar mutlu olmana, ancak senden bir şey almaya hazırlandıkları zaman izin verirler.(uçurtma avcısı)

”Ölmekten korkmuyorum , yeterince yaşamamış olmaktan korkuyorum.”

<Mr. Nobody

“Zaman! Zaman! Zaman nedir? İsviçreliler onu imal eder. Fransızlar onu stoklar. İtalyanlar onu arar. Amerikalılar onun para oldugunu söyler. Hindular onun var olmadığını söyler. Benim ne dedigimi bilmek ister misin? Ben zaman bir hırsızdır diyorum.”

0|0
    0|0
  • Her akşam yatmadan önce tanrı’ ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı’nin çalışma tarzınin bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı’ya günahlarımı affetmesi için dua ettim... [ Al Capone ]

1|0
    0|0
  • Senin annen bir melekti yavrum...yeşilçam

Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da… yeşilçam

Size baba diyebilir miyim amca?cüneyt arkın filmi...

1|0
    0|0
  • Yarabbim görüyorum, görüyorum!.yeşilçam klasiği

N'olur gerçegi söyleyin doktor, yaşayacak mıyım?

Fakirsin sen. fakir! fakir! küçük emrah

O kızla evlenirsen, seni mirasımdan mahrum, evlatlıktan men ederim. vesikalı yarim türkan şoray

1|0
    1|0
  • görevimiz tehlike _ bu mesaj beş saniye içinde kendini imha edecektir.

1|0
    0|0
  • erkek ; cuma gecesi yemek yiyelim mi

kadın ; cuma gecesi evleniyorum

erkek; cumartesi olur mu?

1|0
    0|0
  • The forrest gump

Neden ölüyorsun anne?

sıram geldi evlat,aah sakın korkma bitanem,ölüm de hayatın bi parçası

0|0
    0|0
  • Şimdi o kara kıçını arazimden cıkar yoksa. Herneyse dostum herneyse sadece git..

0|0
    0|0
  • ve halen herşey mümkün dü limit yok

0|0
    0|0
  • buketdere bacı: evt rhamtli Kemal Sunalın var bi tane.

--günaydın mülayım abi.

+ günaydın canımm(bu adamıda hiç sevmem)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• '' Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereden geldiğimizi, Nereye gideceğimizi söylecek biri yok. En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum... ''(John Coffey)-Yeşil Yol

1|0
    0|0
  • Canı yanan sabretsin.Can yakan da yanacağı günü beklesin! #Suskunlar

Ben sana gelemem ki yaram var diye.Yaram sensin benim! #Suskunlar

Ne kadar saklayabilcenki gerçeği?Hergün yürüdüğün yollardan geçicen,hergün gördüğün yüzlere bakıcan,hayat sıkıştırdıkça sıkıştırıcak seni.Sen çığlık atmak isticen;o normale dönmek.Sen gitti diye üzülücen,diğeri git dedin diye! #Suskunlar

1|0
    0|0
  • Noah - Herkesin ne istedigini düşünmeyi keser misin? Benim ne istedigimi düşünmeyi bırak. Ya da O'nun ne istediğini. Sen ne istiyorsun ?

Allie - Bu o kadar basit degil.

Noah - Sen ne istiyorsun ? Lanet olsun! Sen ne istiyorsun ?

Allie - Benim gitmem gerek...

The Notebook.

2|0
    0|0
  • “ Ben dürüst değilim ve dürüst olmayan bir adamın dürüst olmayışına her zaman güvenebilirsiniz. Dürüstçe söylüyorum bunu. Asıl dikkat etmeniz gerekenler dürüst olanlardır, çünkü ne zaman gerçekten akılsızca bişey yapacaklarını asla tahmin edemezsiniz.. ” karayıp korsanları

1|0
    0|0
  • Ben insanları arabanın camına vuran yağmur damlalarına benzetiyorum.. Bazen bi damla yavaşça aşağı doğru kayarken başka bi damlaya karışıp güçlenerek daha hızlı ilerler. Ben de sana karıştım aşkımm..insanlar acımasız,savurgan… Hiçbirşeyin sonu gelmeyecekmiş gibi davranıyorlar. Birgün şoförun camı açabileceğini hiç düşünmüyorlar.

incir reçeli...

1|0
    0|0
    • güzelmiş buda

• Sana dokunmak,tüm kelimeleri yakmak gibi

+ Sana dokunmak tüm insanları affetmek gibi... incr reçeli... cok agltmstı bni

• Reca ederim duygularımla oynamayın.

Neden ağlıyorsun anneciğim? / hayır yavrum ağlamıyorum. gözüme toz kaçtı.

1|0
    0|0
  • Ben fakir bir gencim, sen ise zengin bir fabrikatörün kızısın.yeşilçam

Evlenince pembe panjurlu bir evimiz olacak.

1|0
    0|0
  • rüzgar gibi geçti : ''yarın başka bir gündür'' ,''bu sorunu yarın düşünürüm '',''kısaca hayatım umurumda bile değil .

gora :insanlardan tiskiniyorummmm :)),komutan logar bir cisim yaklaşıyor .-kimsin sennnnnnnnnn

şeytanın avukatı :kibir en sevdiğim günahtır

babam ve oğlum :insan büyüyünce hayalleri küçülür mü?, ona bir oda ver baba kalacak yeri yok

veee tabii ki klasiklerim :,

bir zamanlar fakir ama gurulu bir genç vardı , bedenimi satın alabilirsiniz ama ruhumu asla :)))

0|0
    0|0
  • .-şimdi bu odadaki tüm sinekleri yakalayıp kıçlarına lastik don bağlayacaksın ki oraya buraya sıçmasınlar...

-hepsini mi?

-dişilere dokunma..erkeklere hücum...(bkz. kemal sunal)

1|0
    0|0
Yükleniyor...