Reklamlarımızı saçma buluyor musunuz ?

Reklamlarımız bana ok saçma geliyor bunalıyorum ve sıkılıyorum resmen işkence örneğin merinos,komili yağ,cips reklamları vs vs. siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• reklam denen alan kısır döngüye yaklaşmak üzere bazı ürünlerde dibine kadar yaratıcı olabilrisin bazı reklamlarda da yapacak bir şey yoktur ürün bellidir. özellikleri bellidir. reklam ülkenin kültürüne göre de şekillenir anlaşılır kılabilmen için seviyenle oynamak zorundasın yine aynı şekil ürününün hedef kitlesi de reklamının tonunda belirleyicidir. eğlenceli gelen yada yaratıcı gelen reklamlara baktığımızda premium dediğimiz diyebileceğimiz ürünlerdir yada yurtdışından çakmadır :D malesef ki ülkemizde ki çoğu reklam ajansı çakma reklam yapmaktan öteye gidememekte aynı kategoride çikolataysa gsm operatörüyse aç yurt dışı reklamlarına bak çok tanıdık gelir.

mavi jeanin reklam kampanyası, aveanın bazı reklamları(necefli maşrapa mıydı ne) arçeliğin bir kaç reklamı istanblue reklamı sevdiğim bir kaç reklamdır. reklamcılık mezunu olmama rağmen tvde çok fazla reklam izlemiyorum çok fazla internetten takip etmeye çalışıyorum o da ayrı bir konu.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı reklamları insanın oturp izleyesi geliyo saatlerce garanti bankasının reklamı gibi mesela.Ama bazıları var çok saçma hele bide dizinin en heyecanlı yerinde reklam olmazmı insanı çıldırtıyor.

0|1
    0|0
  • Yalnız değilsin.

0|1
    0|0
  • Hayattan sogutan reklamlar oldugu gibi izlerken cok eglendigim reklamlar da var.

Çelik ile Çeliknaz'ın evlendigi reklama bayılıyorum resmen :)

0|1
    0|0
  • kısmen coğu evet sacma.

0|0
    0|0
  • Bu sektörde çalışıyorum :) Ben iyi reklam yaptığımı düşünüyorum ;) sizler nasıl reklamlar görmek istiyorsunuz?! bizim reklamlarımızı saçma buluyorsan ki geneli öyle katılıyorum. Sevdiğim bir reklam örneği verebilecek mısın?

0|0
    0|0
    • Mesela avea,biraz zaman oluyo ama çokanat reklamı vardı öğrencilerin yaptığı, bir ara popkek reklamı vardı adam maç izlerken sallıyodu pele beni izlemeye geldi gibi böyle çamaşır suyu reklamları çok yapmacık oluyo elbsenin üzerinde leke görüyor kadın hemen her reklamda '' aaaaa leke ! diye bir nidayla karşılıyor çok sıkıcı reklam dediği biraz güldürcek yapmacıklık olmucak. Mesela kamu spotu reklamları sigara,özellikle kadına şiddet,kız çocuklarının okula gönderilmesi şiddetle arttırılmalı.

• temizlik reklamıyla ilgili.. Yuyrt dışına yaptım ırak kanalları için. Charlie'in melekleri mikroplarla savaşıyordu. Baya tutmuş :) dediğin reklamlar yurt dışından mal edilen reklamlar. Hayal gücünün yanında bütçede insanı sıkıyor. bütçesi dolgun olan firmalarda yurt dışında yaptırmayı tercih ediyor zira onların kalitesine ve malzemelerine dha çok güveniyorlar.

• harvrd lı emily ila harranlı emine reklamnı çok begendim

0|0
    0|0
  • komili deme yea:((

0|0
    0|0
  • yo bazı seylerı reklamlar sayesınde ogrenıyoz sacma bulmuyorum.reklam sart.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...