15 Nisan 1912 tarihine geri dönelim....

15 Nisan 1912de, Titanik'in batış gecesinde orda olsaydınız...(sizi tekneye zorla bindirmeye çalısan nişanlınız ve teknede bekleyen anneniz var)..siz sevdiğiniz adamı (Jack) bırakıp tekneye mi binerdiniz yoksa Rose'un yaptığı gibi binmeyip sevdiğiniz adamı kurtarmaya mı giderdiniz?

Tekrar o sahneyi hatırlamak için:

2:35den sonrasını izleyin.

link

Güncellemeler:
hala yasiyormusunuz diye merak ettim

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• ölmekten korkmuyorum bu yüzden sevdiğim ölürken ben götümü kurtarmaya çalışmaydım. Kurtarmaya giderdim öleceksek beraber ölelim. Can tatlıdır diyenlere de şunu söyleyeyim haberleri hiç izliyorlar mi acaba gölde barajda denizde yakını boğulurken yüzme bilmeyen sevenleri kurtarmaya çalışıyorlar ve hepsi oluyorlar. Yani yüzme bilmeyen bile sevdikleri için ölüme gidiyor orada başka birşey düşünemiyor. Ben de düşünemem sevdiğim orada ölürken ben götümün derdine bakamam.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevenler gemiyi terketmez...

1|0
    0|0
  • Beni bu gemiye bindirene söverdim pokmu var lan bindikte noldu bak gördünmü falan filan diye dır dır dır saydırırdım

1|0
    0|0
  • olsa olsa bu titanicteki kemancını kafası

hala okyanusun dibinde çalmaya devam ediyor:DDDD

1|0
    0|0
  • Soru Rose'gillere soruluyor.Ben jackgillerden olduğum icin gemide kalıyorum o zaman..Bakalım Sitedeki Rose'lar ne cevap verecek.. : )

2|0
    0|0
  • Ben gitmesini tercih ederdim Rose'un bir erkek olarak.Tabi ben de bir kadın olsaydım; ben de Jack ile kalırdım o ayrı mesele.Ancak Rose gitseydi; belki Jack'in kurtulma ihtimali vardı.Nasıl mı?Şöyle ki; geminin tamamen batması ile Rose'un bir tahta levha üzerine çıkması ve orada kalarak hayata tutunmuş olması göz önüne alınınca; Rose gitseydi; Jack hayatta kalabilirdi.

1|0
    0|0
  • Benim öyle titanik gibi fantezilerim yok o yüzden düşünmüyorm hiç o durumu :D

1|0
    0|0
  • sadece g.tumu kurtarmanin derdine duserdim herhalde =)

2|2
    0|0
  • titanikte ne işimiz var biz osmanlıyız sadabatta kayıkla geziyoruz.kayık batarsa heralde avrupalı züppeler gibi yüreksiz olmayız önce hatunları kurtarırız

1|1
    1|0
  • önce can sonra canan

1|0
    0|0
  • annemi kurtarmaya giderdim ben :))

1|0
    0|0
  • kurtarmsn bni. gtsn knedeni kurtarsn

1|0
    0|0
  • rose hatun olduğuna göre şimdi biz bu soruya cevap yazamıyomuyuz yani :/

1|0
    0|0
  • kim ne derse desin can tatlıdır . Burdan sallamak farklı orada yaşarken durum farklı olurdu.

1|0
    0|0
  • ben yüzme bilmem garanti dakkasında giderdim zaten :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...