Bir fotoğrafçı olsaydınız istanbul'un neresi en iyi fotoğraf seçilebilirdi?

bir fotoğrafçısınız ve bir yarışmaya katılacaksnız konu istanbul nereyi fotoğraflardınız ? ve 'sonsuzluk' denildiğinde aklınıza ne gelir bunu fotoğrafa nasıl yansıtırsınız?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Galata kulesi istanbul surları hisarlar fenerler kız kulesi ortakoyden bogaz manzaraları bostancı uskudar.. bitmez

0|0
    0|0
  • boğaz tabiki

0|0
    0|0
  • bağcılar

0|0
    0|0
  • istanbulun her yeri çok güzel :) rastgele sokakta oynayan 3-5 cocuğu bile ceksen en güzel fotoğraf olabilir bunun dışında kız kulesi, adalar, boğaz manzaraları birsürü birsürü yer var

0|0
    0|0
  • en iyisi boğaz fotoğrafları sonsuzluk için güneş ışınlarını veya arkası karanlığa doğru,bulutlara doğru bir poz düşünülebilir hatta bir cami bile sonsuzluğu anımsatır bana göre.

0|0
    0|0
  • link tarihi doku, deniz ve köprü = İstanbul.

0|0
    0|0
  • tarlabaşı - hacıüsrev - novemberpasa- cerrah paşa - güngören :p

0|0
    0|0
  • senin oldugun yeri cekerdim

0|0
    0|0
  • boğazdaki roma devri tarihi batık gemi fotoları.

0|0
    0|0
  • fotoğrafçıyım ama gökyüzünden başka sonsuz birşey görmedim

0|0
    0|0
    • ama 20 tane çekmem gerekiyor bende fotoğrafcılık öğrencisiyim

• alıcaksın eline ekipmanını gece gündüz demeden uzun metrajlı fotoğrafları ele alacaksın istanbulu bilmiyorum bilseydim yardımcı olabilirdim

• :teşekkürler :)

• Kaynarca

0|0
    0|0
  • harem sırtlarından tarihi yarımada silüeti

0|0
    0|0
  • esenler

bağcılar

güngören

kasımpaşa

hacı hüsrev

tarlabaşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Akşamın kendini belli ettiği saatlerde Çamlıca tepesinde,Boğazın tam karşısına geçip o ihtişamlı güzelliği resime etmek için bir çok şey yapılır.

0|0
    0|0
  • kız kulesi <3

0|0
    0|0
  • Sonsuzluğu nasıl resmederdim bilmem de bir plazanın camından dışarı çıbıldak ayaklarını uzatan atletli amcam İstanbul'un kültür karmaşasını en iyi anlatan kareydi bence:))Otobüste giderken yakalayamadım ya o kareyi :))Yanarım bi ona yanarım:)

0|1
    0|0
  • İtiraz ediyorum. Neden İstanbul? :) Sokakların denize çıkmasa da seviyorum seni Ankara <3 :)

Sonsuzluğu ifade etmek için gökyüzünü fotoğraflardım veya bitmeyecekmiş gibi görünen bir yolu.

0|0
    0|0
  • yeni doğan bir bebek resmi ama resim çekmen için doğum haneye almazlar sanırım:)

0|0
    0|0
  • Boğaz yada balat.

0|0
    0|0
  • deniz ama adalardan falan sanki uçsuz bucaksız gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...