Söz bilezikleri... 10 bilezik yüzünden ayrılığa giden yol..

Gizli Üye
Selam sözlüm ile birbirimizi çok seviyoruz.. ilişkimiz 1. yılına girdiği zaman aileme söyleyip istemeye gittik. ve kabul ettiler verdiler. sonra söz yüzüklerini taktık. herneyse buraya kadar herşey normal. sonra ben Istanbul'a dönünce sözlüm bilezik mevzusunu açtı ve sözlüyken 10 bilezik istediği söyledi. 1 ay sonra Istanbul'a bizi ziyarete geldiklerinde, çarşıya çıktığımızda istediğini söyledi. 10 bilezik takmazsak yani onun istediği gibi 10 bilezik almazsakta geri döneceğini 5 ay kendisine ulaşamayacağımı söylüyor.. (yani bana ceza verecekmiş) biz tamam yaparız ama sözde 2-3 tane nişanda bi kısmını ve düğünde de bi kısmını yapıp 10 taneyi tamamlayacağız dedim. bana verdiği cevap ise, "hayır ben şimdi sözlüyken istiyorum bizim burdaki akrabalarımızın bile sözlüyken 10 tane bileziği var, bi sizmi yapamıyosunuz dedi.. ve ben o bilezikleri ikimizin geleceği için istiyorum dedi" şimdi size şunu sormak istiyorum.. sözlüyken 10 tane bilezik takılırmı ? ve sözlüme çok güveniyorum onları alıp kayıplara karışcak değil.. evi barkı herşeyi belli ve beni gerçekten seviyoki 1 yıldır beni bekledi ve söz takmamızı istedi. burdaki bayanlara sormak istiyorum... siz bi 10 bilezik için sözlünüzü kırarmıydınız ? yada bu durum nedir sizce?
Söz bilezikleri... 10 bilezik yüzünden ayrılığa giden yol..
14 Cevap