Söz bilezikleri... 10 bilezik yüzünden ayrılığa giden yol..

Selam sözlüm ile birbirimizi çok seviyoruz.. ilişkimiz 1. yılına girdiği zaman aileme söyleyip istemeye gittik. ve kabul ettiler verdiler. sonra söz... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Bizimde buralarda sözlüyken birşey takılmaz de geç git..

Gerçektende takılmaz ama. Seninde bir açığını görüp, çengeli takıp beklemediğinden nasıl emin olucağız? Evlendikten sonra ne diyecek, ""şunu şunu almazsan babamın evine dönerim mi?

Ben senin yerinde olsaydım ısrar ederse bende onu terk etmekle cezalandıracağımı söylerdim.. Bu nasıl bir diretmedir arkadaş?

• zaten benimde anlamadığım bunu sözlüyken istemesi... normalde ben ona "evleneceğimize kadar 10 tane yapıcaz dedim" (gerçi 10 tane istemesi bile bu zamanda biraz fazla, gördüklerimin çoğu 8 tane falan yapıyo) neyse, düğüne kadar 10 taneyi kesin yapıcam dedim.. ama o inat etti bu konuda ayrıca yaş olarakta 18 yaşında.. acaba bunun yaşla ilgili bişeyi varmıdır.. biraz daha olgun olsa yanlış düşündüğünü anlarmı ?

• Öncekileri Göster
    • yok ailesi kesinlikle bu tip konulara karışcak tipler değil.. annesi melek gibi bi insan.. babasıda öyle. sözlümün etrafındakilere özendiğini düşünüyorum açıkçası..

• Oda bir ihtimal tabi. Ben karşına al ciddi ciddi konuş derim arkadaşım.