Kimler yaşadığı şehiri sevmiyor? Hangi şehirdesin? Hangi şehirde yaşamak isterdin?

kimler yaşadığı şehir,i sevmiyor? hangi şehirdesin?hangi şehirde yaşamak isterdin?

Güncellemeler:
arkadaslar ben osmaniyeliyim.13 yildir istanbuldayim. sadece memlektimde is sahasi dar oldugu icin gelmistim. uzaktan bakildiginda istanbul guzel gibi gozukuyor olabilir. tv de dizilerdeki gibi bir yasam yurumuyor burada. kac istanbullu istanbulu doya doya yasiyor saniyorsunuz. adim atsan para. burada sadece ev kirasina odedigin para ile anadoluda ev gecindirirsin. ANADOLUNUN DEGERINI BILIN.

0|0
21|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Kütahyalyım ve burayı seviyorum ama halkın kültür seviyesi,ilin gelişmişlik düzeyi, iş imkanları çok düşük. Bu yüzden burada yaşamak istemiyorum. Halkın düşünce biçimi kıyı kesimlerden iç kesimlere doğru nasıl iklim karasallaşıyorsa insanları da aynı bence. Ben İzmir, Antalya,Edirne veya yurtdışında yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • maalesef yurd disindayim turkiyede yasamayi isterdim :( bide kayseriye hic gitmedim orayi merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • güneydoğuanadolu bölgesinde bi yerde yaıyorum. Kesinlikle yaşadığım yeri sevmyorum. İzmir, ordu samsun bursa istanbul mugla antalya.. kısacası denizli yerler. Ama burası değil :(

0|0
    0|0
  • İstanbul olağanüstü bir şehir ama kalabalık oluşu bir çok şeye gölge düşürüyor.

0|0
    0|0
  • ankara da yaşıyorum ve gayet çok seviyorum

0|2
    0|0
  • ankara da yaşyrm

her evden çıktığımda kaybolduğum için sevmyrm

bi de fıskiye görünce tepemin tası atıyo nedense

yalova yı gözüme kestrdm

0|1
    0|0
  • Konyada yaşıyorum ve Kuşadasında yaşamak isterdim.

1|1
    0|0
    • şahane bir seçim

• Hemde ne aşktır orası <3 hayat var orada, çok sıcak kanlı bir yer, ufak ama cıvıl cıvıl, en son liseye geçerken gittim ve o kadar çok özledim ki :(

• bendde konyadaydım bi ara ikinci memleketim :)

• Ben hiz sevmiyorum cok slklcl bir yer, edmontondayim, kelowna'da, vancouverda ya da pentinctonda yasamak isterdim...

0|0
    0|0
  • trabzonda yasamak isterdim yada mardin

1|0
    0|0
  • Ah sehiri geçtim Türkiye olsunda neresi olursa olsun raziyim şimdilik...

0|1
    0|0
    • atla yanima gel sol yanim

• sessiz sakın hemde sahil kasabası koşa koşa gelirdim varya :) ah ah benim payıma düşen iç çekmek kanka :(

• omrumuz boyle ellerin elinde heba oluyor fikrimin ince gulu.kalbimin sen bulbulu

• izmir'i sevmemeye başladım çok boş.. İstanbul'da yaşamak varken...

0|0
    0|0
    • emin ol izmir daha ferah bir sehirdir. izmirede geldim. istanbulda kimse belli etmesede komple psikolojisi bozuk insan yigini

• bende istanbula her yaz gidiyorum o yüzden İstanbul'u sevmeye başladım .. hem istanbul'daki ne tarihi dokusu ne de ruhu izmir de yok malesef

• istanbulu izmiri çok seviyorum antalyayı pek sevmiyorum yaşadığım şehirden memnunum

0|1
    0|0
  • Fethiye'de yasıyrm çok memnunum.

0|1
    0|0
  • bursadayım valla cokta sevıyorum şehrimi pek vazgeçesim yok

0|0
    0|0
  • Bursada yaşıyorum..il olarak düzenli bir il seviyorum aslında ama hedeflerim için İstanbul diyorum.

0|0
    0|0
  • ıstanbulda yasıyorum ama sevmıyorum sevdıgımle ekincik koyunda yasamayı ısterdım yanlız o ve ben..

0|0
    0|0
    • ben 13 yil once geldim istanbula. sadece anadoluda is ilmadigi icin. hic sevmedim ve sevmeyecegim. ilk firsarta memleketime gidecegim insallah

• ıstanbulda guzel sehır ama bosken burdakı hayat sartlarında sehrı yasayamıyorsun gıtmek varsa ıcınde gıt..

• ordudayım nefret ediyorum gördügüm her yer burdan daha güzel.ankara ya da istanbul olablrdi.

0|0
    0|0
  • istanbula aşığım çok seviyorum trafiği bile güzel :))

0|0
    0|0
  • Ankara'da yaşıyorum. Tek sevmediğim çevremdeki insanlar.

0|0
    0|0
  • adanadym 2 aydr ıstblu özledm :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ankaradayım, türkiyenin en modern şehrinde yaşamaktan çok memnunum :)

1|1
    0|1
  • Antalya da yaşıyorum ama ben burada hiç yaşamadım.

0|0
    0|0
  • diyarbakır da yaşıyorum.istanbulu görmek isterdim

1|0
    0|0
  • ankara olmasında ne boğuk bi şehir

0|0
    0|0
  • istanbulda yaşıyorum ,Constantinede yaşamak isterdim bir sürede olsa

0|0
    0|0
  • türkiyede yaşıyorum gerçek türkiyeyi görmek isterdim